Autor Zpráva
PPPETR
Profil *
Hledám pro nový projekt človíčka který pomůže při výrobě a rozjezdu nového projektu. Moje představa je ,že projekt poběží na nějakém cms, například joomle nebo podobném. Sám se postarám o obsahovou stránku a potřebuji někoho kdo pomůže s technickou stránkou. Zejména z časových důvodů si nemohu dovolit se do toho pustit sám, bude-li mít někdo zájem budu rád pokud se ozve.
Railbot
Profil
Méně konkrétně to nešlo? Koho přesně hledáš? Na co? Co to bude za projekt?
Ezekiel
Profil
No a co bude dělat? jakej je tvůj kontakt?... Trochu to rozepis...
PPPETR
Profil *
Myslel jsem, že jsem to tam napsal, asi ne, tak se omlouvám. Hledám někoho kdo se vyzná v práci s redakčním systémem, zvládne nastavení, vytvoření vzhledu doplnění potřebnými moduly atd.
DavesMan
Profil
Ano, ale pokud hledáš někoho, kdo pomůže s rozjezdem NOVÉHO projektu, tak by ten člověk měl nejspíš vědět, o čem ten web bude. Tím spíše pokud to bude nijak nebo jen skromě ohodnoceno. Pokud ovšem hledáš jen jednorázově 100 % profesionála na implementaci CMS, nemusí o tom samozřejmě vědět ani Ň, pouze dostat avekvátně zaplaceno.
PPPETR
Profil *
I tak by se to dalo napsat, adekvátně zaplaceno - naprosto přesně tak to bylo myšleno, jednorázovka to ale zřejmě nebude, hledám někoho s kým bych mohl spolupracovat, (ne zlatokopa co si řekne za cms 500.000,-nejsem RWE :-)) a na koho bych se mohl spolehnout při řešení technických otázek, mohu si samozřejmě najmout nějakou firmu která se tím živí, ale raději se chci spolehnu na jednoho člověka (s firmami nemám zatím moc dobré zkušenosti - často hodně slibů a nakonec naprostý nezájem o klienta, možná bycvh mohl napsat knihu o svých zkušenostech s firmami v tomto oboru :-( proto zkouším najít někoho zde...............................................) Možná se zde bude mnoho lidí bude ptát o co konkrétně jde, ale to si nechám zatím pro sebe, děkuji za pozornost.....
quinux
Profil
PPPETR
IMHO taky sdělovat konkrétní nápad na nerozjetý projekt by byla blbost ;o)

Já myslím, že je to popsáno celkem slušně: vybrat cms(možná je už vybraný), dát na server, nastavit, pravděpodobně udělat grafiku+kód. Víc IMHO nikoho nemusí zajímat (tedy krom kolik za to ;o)

Případné konkrétnější informace (např. kvůli výběru toho správného cms) můžou jít tichou poštou, to přece nemusí hned vyřvávat na celé kolo.
jonge
Profil
PPPETR
Mohl bych pomoct. Jaký máš email / ICQ / Skype / MSN?
Peca
Profil
OK. Možná bych to risknul. Co teda bude zapotřebí?
PPPETR
Profil *
Děkuji za Váš zájem, kontakt na mne: petrq zavinac seznam cz
PPPETR
Profil *
Na četné dotazy v emailech: jedná se o portál řešený pomocí cms, jeho zaměření či upřesnění "o co jde" nebudu zveřejňovat, pokud se domluvíme samozřejmě se dozvíte vše potřebné ale dávat své nápady volně k dispozici nehodlám.

Portál se bude připravovat úplně od začátku, od grafiky až po instalaci a rozběhnutí na serveru.

Mám k dispozici nápad, materiál a kapitál, hledám někoho kdo se postará o grafickou a technickou přípravu a dále instalaci a pozdější tech. dohled (pokud možno v jedné osobě :-) ) nechci nikoho zaměstnávat, hledám solidního člověka, který ví o čem zde píšu má již nějaké zkušenosti a troufá si na to.............
matqo
Profil
PPPETR: stale tu nevidim sumu kolko za to.
PPPETR
Profil *
matqo:

kolko za co ? :-) každý má svou cenu někdo udělá například grafický návrh za 500,- někdo jiný za 50000,- záleží na tom jak je člověk schopný podle toho je hodnocen, rozhodně jsem připraven motivovat a za dobře odvedenou domluvenou práci předanou v dohodnutém termínu domluvenou sumu zaplatit. (zadarmo ani ............. znáte to )
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0