Autor Zpráva
george
Profil
Dobrý podvečer (ne večer ;) )
Hledám ke spolupráci spolupracovníka, který by se mnou byl ochoten spolupracovat v konstruování redakčního systému, byl bych moc rád kdyby nebyl ani takovým extra "machrem" na konstrukce php dynamických webu, ale někoho kdo má pro projekt zápal a byl by ochoten se mnou společně sestrojit redakční systém, který by se dle své kvality zařadil pod GNU licenci (svobodný software) a byl by se mnou schopen prokopávat vylepšení.

> Nehledám spolupracovníka za peníze! (Ale aby měl zápal a přitom sám nevěděl jak do toho o to to bude zajímavější) ;)
> Potřebuji aby měl znalosti aspoň mírné, nebo klasické v html a uměl se orientovat v MySQL
> A byl ochoten do budoucna věnovat čas studiu a zlepšování se k tvorbě webu (nikdo již nastudovaný, chci se prokousávat společně)

Mám již jisté návrhy jsem ochoten uznat i ty které mi budou navrženy, pokud budou mít stejný, nebo podobný cíl, ale psát je sem nebudu, jelikož by je mohl někdo okouknout, ale pokud máte někdo chuť se se mnou připojit do party, tak mi napište na jiri.butor@gmail.com i ICQ 387-381-125 , nebo zde. Mám docela pokrokové znalosti na redakčním systému phpBBplus, takže ostatně vím jak dynamický web funguje, ale konstruování scriptů by byly mým cílem vyvíjet s někým. Jinak téměř od všech programovacíh jazyků umím něco a vím jak přibližně fungují, takže si jistě dokážu poradit. ;) Jo html taky umím. ;)
James_Scott
Profil *
No zni to lakave,jsem zvedavej jestli do toho nekdo pujde :)
(OT: PHPbb plus je RS? ..ja myslel ze jen samotna diskuze?)
george
Profil
Nn jestli ti můžu tykat, http://phpbb.com je samotná diskuse, ale má velmi širokou základnu podpory a tím se vyvíjely cms portály, třeba smartor vyvinul galerii a banner mody a phpBB2 zase stylystyku news mod a nyní uvidíš třeba naší podporu na http://phpbbplus.cz * mimochodem jsem tam redaktorem, ale web jsem nezaložil +)

Jinak pokud budeš mít čas, tak mě kontaktuj, pokud jsi průkopník a chceš jít do neznáma, ale zároveň víš co to obnáší. ;)
James_Scott
Profil *
aha :)) ...no hele prave ze priblizne wim co to obnasi,a prave proto bych do toho asi nesel... znam pouze XHTML a CSS,minimalne PHP... a databaze vubec.. :(
george
Profil
(Proto průkopník) Bude to pomalý, ale vyvine se to za nějakou dobu...
Xhtml vůbec neva, ten se hodí ve strict formě a CSS se dnes používají klasicky jako externí styly, já chci použít .tpl ke stylům, jestli chceš, napiš mi na ICQ a vysvětlím jak by měl plán vývoje pokračovat. ;)
george
Profil
James_Scott se přidal, hledáme ještě nekoho na Java script a celkově znalosti.
peta
Profil
george
javascript muzu zkusit, zalezi na tom, co z neho. Jestli by nebylo lepsi pouzit 2,5M FCK editor (ktery ma moznost vice jazyku, vice programovacich jazyku a tak)
george
Profil
Určitě tě zkontaktuji, přidá se ke mně ještě jeden, který mně kontaktoval soukromě, až bude jeho příchod jistý, určitě tě pozvu do týmu. ;)

Budu velice rád, jestliže máš zápal se učit a zároveň udělat systém, věřím že kvalitní ;)
Manq
Profil
tak to je síla, tan kdo toho moc umí, nemuže nic...
James_Scott
Profil
Manq
jak to myslis? spis jak jsi k tomu dospel?
george
Profil
James_Scott
Nechci tě urazit, jsi na mnohem vyšší vývojářské úrovni vývoje, ale už jsme se dohodli, dík, že budeš pomáhat, když si nebudem vědět rady. +)
Manq
Profil
v poho, nic jsem tím nemyslel, navic jsem v teamu,. :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0