Autor Zpráva
JanS
Profil
Zdravím všechny.
Vím, že tu je hodně podobných nabídek, nicméně mám teď dost času na nový projekt a možná někoho tato nabídka zaujme. Nabízím vytvoření webových stránek pomocí (X)HTML a CSS na profesionální úrovni + nějaký ten PHP script nebo JavaScript aplikaci. Vyznám se trochu i v databázích a SEO. Nemusí jít přímo o nový projekt, přijmu třeba jen vytvoření části stránky nebo naprogramování PHP scriptu. Cena by byla smluvní, za statickou prezentaci okolo 3 000Kč, za samostatné scripty od 200Kč.

Jsem bez referencí, mám ale menší "sklad" PHP (i jiných) aplikací na svém webu.

Pokud má někdo zájem, ozvěte se na e-mail jan.schupke@gmail.com

Děkuju za odpovědi.
Nox_lbc
Profil
Bez referencí to jde vždycky těžko ... móóóc těžko ... lepší začít na nějakých rodinných stránkách, stránkách pro přátele, ze známosti ... vybuduješ si solidní portfolio a informace, že děláš dobré webové stránky se bude šířit i mezi lidmi, ne jen na internetu ... hodně štěstí ...
Mistr
Profil
JanS
Ten Tvůj web - http://os.own.cz - nějak vynechává. Nebo jsi napsal špatně adresu?
ninja
Profil
Ja bych zase rekl ze mit portfolio na internetu je relativne zbytecne. Sance, ze si te nekdo najde jen tak na internetu a bude chtiti udelat stranky je velmi mala.

Dulezitejsi je osobni kontakt. Udelej dobre stranky pro sveho strejdu/otce/kamarada zivnostnika, on o tobe rekne svym klientum a subdodavatelum, a tak dale.

Osobni doporuceni je ten nejlepsi komunikacni kanal.
habendorf
Profil
Ja bych zase rekl ze mit portfolio na internetu je relativne zbytecne.

Docela souhlasím. Pokud nejsem úplně jediný, tak rozhodně jsem jeden z velmi mála profesionálních kodérů v téhle zemi, který nemá vlastní web vůbec :o)
(abych nekecal, mám ale jako bych neměl )

A popravdě řečeno mi ani trochu nechybí, o nějaké nouzi o zakázky nemůže být vůbec řeč, vybírám si.
Railbot
Profil
ninja
a bych zase rekl ze mit portfolio na internetu je relativne zbytecne.
Lepší člověka odkázat na jediný web, kde najde ukázku prací než mu diktovat deset adres. Mít svůj web nebo portfolio na netu je část seberealizace, zbytečného na tom není vůbec nic.
ninja
Profil
Railbot: nejtezsi cast obchodni prace je ale ziskat nekoho, kdo by se chtel na tve stranky s referenci divat.

Mohu samozrejme prezentovat jen osobni zkusenost, ale v oboru jsem uz hodne let nikdy jsem klienta neziskal/neshanel pomoci svych web stranek. Ano, je dobre stranky mit a na nich pekne portfolio, ale dulezitejsi jsou zakazky.
JanS
Profil
Mistr
Oba odkazy fungují v pohodě. Asi jsi měl špatnou chvíli. ;-)

Všem
Já toto neberu tak, že si tu napíšu pár keců a hned dostanu zakázku, hlavně proto, že toto je webdesignerské fórum. Jenom jsem to zkusil. Možná někdo na tento thread narazí a ozve se.

Ohledně toho portfolia: podle mě to zbytečné není, právě naopak, ale problém je v tom, že mám jen jednu referenci, ale ten web byl udělaný do detailu přesně podle zadání, proto si na svoje stránky nebudu dávat odkaz jako na referenci.

Radši si počkám na normální zakázku než abych patlal nějaké šalbony jako "ukázky své práce", jak jsem to tady už několikrát viděl.

Rozhodně ale děkuju za názory.
James_Scott
Profil *

A popravdě řečeno mi ani trochu nechybí, o nějaké nouzi o zakázky nemůže být vůbec řeč, vybírám si.

Jestli jich mas zbytecne dost, muzu ti s nima klidne pomoct :D
JanS
Profil
James_Scott
To by nás tu bylo víc. Proto tady mám nabídku, nejen aby mi někdo napsal sám od sebe, ale aby třeba předal dál nabídku, kterou nechce. ;-) Já bych teď vlastně bral téměř všechno... kvůli mému dlouhému seznamu referencí.
James_Scott
Profil *
JanS
To mas asi pravdu :)) ...no ja zase shanim neco do zacatku,nemam skoro zadne reference :(
JanS
Profil
James_Scott
Však já taky ne.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0