Autor Zpráva
Silver surfer
Profil *
Nabízím udělání webu velmi levně tak do 500Kč po rychlém jednání i levněji .
Nabízím programování v HTML , xHTML , dHTML a vytvoření stránek ve Flashi , vytvoření webu do 5 týdnů u složitého webu a do 3 týdnů u lehčích webů. Můžeme se ovšem domluvit na jiných podmínkách .
E-mail : silver.surfer@email.cz
jonge
Silver surfer
Máš nějakou ukázku tvých prací?
Silver surfer
Profil *
www.radio-good.iprofil.cz - web a www.radio-good.iprofil.cz/hra.htm - hra
Silver surfer
Profil *
Ale samozřejmně bych mohl tak do 3 dnů bych mohl vyrobyt nějaké podklady na web
Nox_lbc
Ale samozřejmně bych mohl tak do 3 dnů bych mohl vyrobyt nějaké podklady na web

Promiň, ale od člověka, který neumí česky bych si nenechal ani vyleštit boty ...
Silver surfer
Profil *
Sorry ale já to píšu z PDA a to se nepíše zrovna nejlépe
habendorf
Silver surfer:

Od rána se tu morduju s jedním projektíkem za $420, mám to ještě nejmíň tak do dvou do rána. Nechceš mi to za to pěťo zfouknout? :o)
Silver surfer
Profil *
Jo posli mi podklady na email (silver.surfer@email.cz)habendorfe a domluvíme se.
habendorf
Silver surfer: Promiň, to byl vtip :o) Nenapadlo mě že na tak nevýhodnou (pro tebe) věc skočíš. To musím udělat sám.
Nox_lbc
Sorry ale já to píšu z PDA a to se nepíše zrovna nejlépe

Aha .. a stránky děláš taky na PDA ? Tak to už tuplem ne ;)
Silver surfer
Profil *
Ne stránky nedělám z PDA jenže protože jsem ted v Americe (Kalifornie)tak tam nemám svůj PC
ale zítra se vracím
Silver surfer
nikdo teda nechce ??
Silver surfer
Pokud někdo chce web tak pište máte poslední šanci na takto levný web
Nox_lbc
Pokud někdo chce web tak pište máte poslední šanci na takto levný web

To má být výhružka ? ;-)
Peca
Silver surfer
Jako zákazník bych sotva hledal někoho, kdy by mně vytvořil stránky na diskuzi... Sem chodí hlavně ti, co chcou umět dělat stránky. A s takovou bídnou ukázkou prací tady sotva uspěješ...
Anonymní
Profil *
Kdyz uz se to tady takhle rozjelo,ac nerad,tak to zkomentuju .. Menu,ktere jsi udelal ve flashi,tak ma zakladni chybu a to,ze kdyz pouzivas buttony,tak u nich musis urcit aktivni plochu,coz jsi ty neudelal. A ta hra,tak ta je udelana presne(neni-li to primo ona a ty jsi ji jen stahl) podle serie tutorialu na zive.cz od Ondreje Brichty.
Bubák
www.ovsem.net/webdesign/jak-se-bfu-webdesignerem-stal
peta
Silver surfer
Jednoduchy web umim udelat pri vsech podkladech do 2 dnu za pouzite redakcniho systemu (forum redakcni systemy, CMS) a jeste si muze uzivatel menit obsah.
Viz treba toto, obrazky a text jsem dostal:
http://mracek.hostuju.cz/rs2/
http://mracek.hostuju.cz/rs2/login.php
aaa / aaa

Mimochodem, Flash neni stranka, vhodny spise na CD. Flash je spise pro zpestreni. Hlavni nevyhodou je, ze hlasova ctecka z flash nic neprecte nebo jine technologie.
HeWeR
Nox_lbc poprvé
Nox_lbc podruhé
Nox_lbc potřetí

Mlč, když nemáš k tématu co říct. Nejsi ani vtipný, ani zajímavý (to se týká i jiných topiců na této diskuzi).

Silver surfer
Nabízím programování v HTML , xHTML
V ani jednom v těchto jazyků se neprogamuje ;). Navíc, XHTML se píše s velkým "X".

Zároveň se mi zdá cena 500 Kč trošku podhodnocená na 5 - 3 týdny práce, nemyslíš? :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0