Autor Zpráva
Karel123
Profil *
Ahoj,

jelikož chystám do 2 měsíců naprogramovat CMS jakožto školní práci, nabízím vám zdarma napojení CMS na vaši současnou webovou prezentaci. Současný design stránek musí být hezký, jelikož CMS budu předvádět na právě vašich stránkách. Z vaší strany mi stačí napsat pouze adresu současného webu. Až by byl CMS připraven k napojení na vaše stránky, dal bych vám vědět. Kdo by měl zájem, napiště na cms1@centrum.cz.
DavesMan
Profil
Nechci do toho kecat, ale bylo by určitě dobré, aby případní zájemci o "CMS zdarma" věděli alespoň platformu/jazyk, pro kterou to bude určeno + seznam funkcí/modulů. Aby se potom nepřihlásil někdo s portálem o rozsahu jako má třeba Seznam:-) To těžko napíšeš za 2 měsíce (i beztak si myslím, že 2 měsíce je pro kvalitní CMS s kvalitním reusable kódem kriticky málo).
masterhack
Profil *
moj kamos robi cms uz skoro rok a stale nie je celkom dokonceny...a to nie je ziadna lama - s php sa uz zivy 5 rokov.... aj ja si myslim ze to za dva mesiace nestihnes
Karel123
Profil *
bude to kombinace php + js. je urceny pro weby mensiho rozsahu. mam uz s programovanim zkusenosti, takze ver, ze to stihnu. Stejne nic jineho mi ani nezbyva :-) Samozrejme, ze CMS nebude obsahovat tolik funkci, jako vyspele systemy, nicmene pro mensi weby by mel byt idealni. Co se tyce funkci, bude jich tolik, aby s tim sly vsechny casti demonstračního webu upravovat. Nemohu ale zaručit jeho dokončení, takže nelze spoléhat na to, že za dva měsíce budete mít web s cms.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0