Autor Zpráva
sacha002
Profil *
Dobrý den, hledám PHP programátora, který nemá zrovna co na práci a chtěl by si přivydělat.
Jde o to napsat pár skriptů. Finanční odměna jistá.
Stačí kontaktovat na e-mailu: sacha002@seznam.cz, nebo ICQ: 422-532-062
Díky za nabídky.
souki
Profil
A o jaké skripty by šlo?
Szkepek
Profil
už jsem napsal na e-mail :-)
sacha002
Profil *
Šlo by o skripty - Registrace ( včetně přihlášení a odhlášení ) + Hodnocení + Vyhledávání.
Možnost taky dodělat nějaký CMS...
souki
Profil
Nejhorší práce co znám.. Doplňování funkcí do předpotopních zdrojáků....
Jaké by bylo přibližné finanční ohodnocení?
Szkepek
Profil
já sem zvyklý, viz e-mail :-)
peta
Profil
Szkepek :) Souhlasim se souki. Zazil jsem to jednou a stacilo mi. Jen nez jsem se v tom zorientoval, odstranil asi 1000 chyb v HTML a pry prace na 2 dny... To bylo tak na mesic, aby to bylo pouzitelny :)
souki
Profil
peta
Já si na to ani tolik nestěžoval. Je to sice otrava třeba dva týdny dělat rutinní práci, ale zase je to fajn odpočinek a přivýdělek, když je to placeno třeba 250Kč/h
szkepek
Profil *
docela bych si tu praci i vzal, uz jsem vam psal, ale nedostal jsem odpoved, mozna se to seklo na mem smtp. dohodli bychom se na tech 250/hod ? Sel bych min tak na 190 kc/hod. pokud mate zajem, napiste sem do diskuse nebo na adam(at)arsite(dot)net .

hosi tady maji sice asi pravdu, ale privydelek se mi ted po vanpcich hodi :)
souki
Profil
szkepek
Já psal na ICQ a nedostalo se mi odpovědi. Takže považuji tuto nabídku za zpochybnitelnou
sacha002
Profil *
No tak nevím, já jsem každému kdo napsal tak jsem odpověděl současné stanovisko.
Szkepek
Profil
ok, každopádně moje nabídka platí, pokud budete mít zájem, ozvěte se. Ještě tak do února-začátku března jsem po pracovní stránce úplně volný...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0