Autor Zpráva
george
Profil
Dobrý den,
hledám nějakého fan hráče hry RuneScape, který by chtěl být administrátorem herního portálu, jelikož se o tento web vůbec nestarám, hrozí mu úpadek, je velice technicky pěkně udělaný a klidně bych se staral o kódy, ale hlavní by zůstalo na adminovi, aby se cítil jako doma a přitahoval nováčky a učil je návody a tím dělal kolem sebe atmosféru pravého fan webu, pište mi prosím na můj e-mail co mám na účtě nebo na ICQ 387381125 , po čase kdybych začal více věřit novému adminu bych mu dal i přístup do součástí webu, aby se necítil utiskován.

Adresa URL je : http://rsnazory.eu

Výhody:
+ 100% jistota funkčnosti
+ admin nemusí nic vytvářet, čistě hraje a baví se dle gusta
+ nebudu vůbec zasahovat do jeho vedení webu, pouze budu kontrolovat technickou stránku webu, aby mohl běžet
+ postarám se o veškeré php a tak dále ...

Děkuji
peta
Profil
george
Ja osobne bych musel mit pristup i k PHP, protoze na uvodni strance vidim 300 HTML chyb, na to bych nemohl koukat :) Mimo to ve FF nezobrazuje spravne cestinu, coz by mi taky nedalo spat :)
george
Profil
Samozřejmě by jsi přístup dostal, mimoto ty chyby vznikly bezpečnostními záplatami, to by se dalo spravit, čeština a tak to už by si mohl daný admin udělat jak chce sám. ;)
souki
Profil
Omlouvám se za OT, ale co má HTML nenapsané podle DTD společné s bezpečností??
peta
Profil
souki Pokud je stranka generovana pomoci CMS, tak je vetsinou generovana do nejake sablony. A pokud se provede upgrade anglickeho CMS (treba kvuli bezpecnosti proti vniknuti), kde se nepocita s cestinou, tak se dopsane veci muzou ztratit. treba takovy META tag ze sablony.

Mno, proste to zapomneli opravit, georgovci :)
souki
Profil
peta
to mi došlo.... Zarazila mě spíš formulace, která říkala, že bylo nutné odstranit z tagu IMG alt, kvůli bezpečnosti....
george
Profil
Nemám čas se o to vůbec starat, dělám na jiném projektu a jestli se nikdo nenajde, asi to budu muset smazat. :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0