Autor Zpráva
Joska
Profil *
Dobrý den,
nabízím vytvoření internetové prezentace za velmi výhodné ceny (stránky již od 200,-). V oboru se pohybuji již několik let, ale zakázkové tvorbě se věnuji teprve krátce a potřebuji proto vytvořit nějaké reference.
ovládám:
html, css, php, mysql
vytvořené stránky fungují ve všech nejpoužívanějších prohlížečích a jsou valdní podle ustáleného standartu W3C
Pokud byste měli někdo zájem nebo nějaké otázky, kontaktujte mě na josef.sekava@volny.cz.

Josef Sekava
matqo
Profil
clovece od 200,- to ta rovno zamestnam :)
nonameboy
Profil
Dobrý den,máte nějaké reference?
Railbot
Profil
nonameboy
Dobrý den,máte nějaké reference?
Se vší úctou, umíš číst? Tvůj dotaz je lehce mimo mísu.

Joska píše
tvorbě se věnuji teprve krátce a potřebuji proto vytvořit nějaké reference
nonameboy
Profil
Railbot:
Číst umím, ale také napsal toto

Joska píše
V oboru se pohybuji již několik let

Z toho usuzuji,že přeci jenom něco už udělat musel. Na něčem se to učil, nebo má svůj web.
Railbot
Profil
nonameboy
Já také dělám v oboru už několik let a referencí nemám desítky, jak by z toho mohlo mylně vyplývat. Je tedy docela možné, že se zatím spíš učil a nemá nic, co by se dalo považovat za plnohodnotnou referenci.
Vít Dlouhý
Profil
Joska: Udělej nějaké bezplatné (nebo i placené) šablony, buď pro imaginární weby nebo třeba pro nasazení na Wordpress.

Otročit někomu za 200 Kč? To snad ne - pokud jsi ale v oboru několik let, tak jsi možná myslel hodinovku ;-)
Szkepek
Profil
Joska
Řešení tvého problému je v hospodě u piva, s nejakým známým, podnikatelem, který věci moc nerozumí :-). Začínají tak všichni, to mně věř.
Joska
Profil *
Děkuji všem za dobré rady a tady jsem vytvořil nějaké ty reference. webcreating.xf.cz
Thommas
Profil *
Ovšem tohle se mi fakt líbí!!!
Škoda, že nic nepotřebuju...ty 200 bych oželel....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0