Autor Zpráva
Wamer
Profil
Dobrý den.
Nabízím tvorbu webových stránek levně, jelikož potřebuji nové reference. Ovládám tyto technologie: PHP (i šablonovací systém Smarty), MySQL, XHTML 1.1 (1.0 i HTML 4.01), CSS, .httacces (včetně mod_rewrite). POZOR: grafiku nedělám, ale mohu hotový design upravit aby vyhovoval!
Jsem ochoten udělat i větší prezentaci (portál) ovšem nechci se pouštět do nějakých megaprojektů.
Velmi rád vytvořím firemní, osobní prezentaci, blog, malý RS a další.
---------------------------
Kontakt:
ICQ: 142776604
Email: wamer@exweb.cz
Aldred
Profil
Wamer
Myslim ze ses prvni clovek na teto planete co dokaze programovat v XHTML, PHP a tak ;-P
Plaváček
Profil
Wamer
Můžeš ukázat (třeba i poslat emailem) odkazy na nějaké tvé reference?)


Aldred
A já myslím, že ty asi nejsi zdaleka poslední člověk, který nepochopil, v jaké sekci této diskuse se nachází. Připomenu ti to - nejsme v talk show, ale v oddělení nazvané Práce a zakázky.
Wamer
Profil
Myslim ze ses prvni clovek na teto planete co dokaze programovat v XHTML, PHP a tak ;-P


A ja sem zas myslel ze jsem napsal že Ovládám tyto technologie :D lol Nauč se číst a pak komentuj jo?


Můžeš ukázat (třeba i poslat emailem) odkazy na nějaké tvé reference?)
Právě chci reference získat.

Jen pozor na to HTML 4.1, pravděpodobně ses uklepl a myslel jsi 4.01. Drobnost, ale doporučuji upravit, než se zdejší supové slétnou. Rád potom svůj příspěvek smažu.
Dík za upozornění. Byl to překlep. Už jsem to opravil.
Wamer
Profil
Jo pokud jsi myslel to "naprogramuji" v nadpisu tématu, tak to je relativní. Většinou už dostanu veškré (x)HTML. Jen do toho vložím svůj systém.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0