Autor Zpráva
Wamer
Profil
Dobrý den.
S kolegou jsme vymysleli takovej větší portál se jménem ExWeb.cz. Hledáme schoůného ebdesignera, který by zdarma vytvořil grafickou podobu portálu (design). Nabízíme za to doménu 3. řádu (něco.exweb.cz - doména je již koupena), email 5x, 3 ftp účty, prostor 100 MB (máme zatím jen 1GB hosting :(, ale později možno navýšit) a neomezený přenos dat (traffic, FUP). Je to opravdu portál a tak by to chtělo i vytuněný portálový design. V tuto chvíli je to prozatím vše. Děkuji.
--------------------------
Kontakt:
ICQ: 142776604
Email: wamer@exweb.cz
Nox_lbc
Profil
tak by to chtělo i vytuněný portálový design

Na internetu jsou super-mega-cool templaty ... a když budeš hledat opravdu zarputile, možná najdeš i něco zadarmo ... zadarmo ani kohout bez volete nehrabe ...
Wamer
Profil
super-mega-cool templaty
Stažené a i koupené templaty nemám rád. Když jsou jen prostě stažené tak prostě hrůza.

zadarmo ani kohout bez volete nehrabe ...
Kohout ani neví co dělá.
Nox_lbc
Profil
Vy si z toho děláte srandu, ale uvědomte si, že dneska vám nikdo zadarmo neudělá nic ... tím spíš, když k tomu přistupujete takhle ...
Wamer
Profil
Mno odměna by snad přišla až pak. Nějaký ten bonus atd., ale zatim jsem švorc.
Cob
Profil
Nox_lbc
Každý jsme nějak začínali, nevím jak vy, ale já jsem nezačínal tak, že jsem mluvil o kohoutech...
Railbot
Profil
Nox_lbc
Proč pokaždý remcáš, s prominutím, jak blbej? Pokud k tomu nemáš nějakou kloudnou připomínku, tak drž zobák. Ne každý má potřebu ze všeho bohatnout a vše dělat za peníze, takže si příště věštby typu "nikdo vám zadarmo nic neudělá" strč třeba za klobouk. Vážně na to není nikdo zvědavej.
Nox_lbc
Profil
Proč pokaždý remcáš, s prominutím, jak blbej? Pokud k tomu nemáš nějakou kloudnou připomínku, tak drž zobák. Ne každý má potřebu ze všeho bohatnout a vše dělat za peníze, takže si příště věštby typu "nikdo vám zadarmo nic neudělá" strč třeba za klobouk. Vážně na to není nikdo zvědavej.

Kdežto na tvoje připomínky k mé osobě jsme všichni nadržení ...

P.S.: Už neodepisuj, jen si to mysli ...
Dero
Profil
Nox_lbc

Reaguji na: P.S.: Už neodepisuj, jen si to mysli ...

Když nikdo neodepíše, mohl by sis snadno myslet, že to tu nikomu nevadí. A to není pravda, třeba mně Tvůj nekonstruktivní sarkasmus taky, a to hodně, vadí. Navíc tím o sobě říkáš, že Tvé vlastní schopnosti za mnoho nestojí, a proto musíš srážet druhé. A nezáleží na tom, jestli to je pravda nebo ne. Prostě tak působíš.
Wamer
Profil
Neodbočujete trochu od tématu?
Zp_
Profil
Ja sa hlásim, podrobnosti si môžme vybaviť cez mail: vyvojar@aol.com
Wamer
Profil
a sa hlásim, podrobnosti si môžme vybaviť cez mail: vyvojar@aol.com
ICQ nemas?
142776604
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0