Autor Zpráva
Zdeněk S
Profil *
Dobrý den chtěl bych se zeptat když bych chtěl zajišťovat odvirování PC,čistění PC,zaučení základů prací na PC, přeinstalace windows co k tomu potřebuju. Kdo víte prosím poraďte myslím tím ŽL,kurz nebo tak něco.
Mistr
Profil
Zdeněk S
Záleží na tom, jak to chceš provozovat. Když se Tě zeptá soused, zda bys mu neodviroval počítač či tam něco nenahrál nebo nainstaloval, nemusíš na to mít živnostenský list. Pokud bys ale chtěl na toto téma podnikat, pak by již byl potřebný.
kimono
Profil *
chci podnikat takže stačí jen živnostenský list? nebo i něco víc
kahy
Profil *
živnostenský list to je celkem velký závazek, jinak nevím co potřebuješ vzděláni v tomto směru nevím...
ale aby si to uživil daně, sociální zdravotní pojištění, atd...
Cob
Profil
Zdeněk S, zajdi si na živnostenský odbor příslušného městského úřadu a poptej se ;-) pracovní dny jsou: pondělí a středa.
llook
Profil
Pokud chceš jako fyzická osoba podnikat (=soustavně se činit pro zisk), musíš mít ŽL. Na některé předměty podnikání potřebuješ vzdělání, praxi, atp. (nebo garanta), na některé ne. A v neposlední řadě vybavení, což zahrnuje i licence na software - u těch antivirů licenci, která dovoluje použití na cizích počítačích.
Mistr
Profil
Zdeněk S
http://www.jakpodnikat.cz/ - mrkni tam. Třeba Ti trochu pomůžou, ale rozhodně je lepší si dojít na Obecní, nebo Městský úřad, jak radil kolega Cob.
Zdeněk S
Profil *
diky za odpověď
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0