Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Dobrý den,

sháním PHP programátora pro jednorázový větší projekt, který se bude týkat možnosti prodeje a nákupu vysokoškolských skript a učebnic. Něco na způsob bazaru s inzercemi.

Práce prograramátora bude spočívat ve vytvoření systému, který by splňoval následující oblasti:
- přidávání učebnic a skript
- výpisu na stránkách
- procesu objednávání a vyřizování objednávek
Koncepci systému máme kompletně vymyšlenou a zdokumentovanou, bližší informace bych dodal v případě zájmu o tuto práci.

Dále považuji za nutné uvést v čem by NEspočívala práce programátora:
- vytváření grafiky webu ani kódování XHTML a stylování přes CSS
- vytváření vzhledu redakčního systému (ten bychom kompletně dodali v XHTML a CSS se všemi prvky, které budou v systému použity), takže se programátor může soustředit pouze na PHP

Rozsah systému bude podobný aplikaci průměrně velkého e-shopu. Vyžadujeme znalost OOP programování.

Nakonec je důležité zmínt cenu. Projekt je spíše nadšenecká iniciativa, nicméně po spuštění to bude jistě dobrá reference pro lidi, kteří pracovali na vývoji. Hledám(e) tedy spíše začínajícího programátora, který už něco umí a má chuť mít v referencích první "větší zářez" (nejlépe studenta). Na druhou stranu nechci práci zadarmo a tudíž naíbzím za výsledný systém částku mezi 5000-7000,-.

Případní zájemci mě mohou kontaktovat na e-mail poho@poho.cz či přes ICQ 190484844

S pozdravem,
Ondřej Pohorský
D1ce
Profil
Předem proklamiji, že nemám zájem, ale nedá mi to abych se nezeptal.
Jaká bude náročnost projektu? Tedy na kolik Kb či řádků to odhadujete potažmo přibližný čas na tom strávený?
Jinak oceňuji doufám kvalitní návrh, který určitě rapidně urychlí vývoj. Z vlastní zkušenosti vím, že návrh složitější aplikace zabere minimálně 50% času né-li víc a to nemluvím, pokud je aplikace náročná, o častých zákysech.
Anonymní
Profil *
Dobrý den D1ce,

přestože mám s PHP již i malé praktické zkušenosti, tak rozsah celého systému je z mé pozice coby především koordinátora a designéra projektu prozatím těžko hádat (na počet řádků již vůbec ne). Nicméně podle funkcí, které máme naplánovány a chtěli bychom, aby se na webu objevily, předpokládám, jak jsem již psal výše, že velikostí se bude systém blížit aplikaci běžného e-shopu.

Pokud tedy jste jako programátor schopen odhadnou velikost programového kódu e-shopu na kb či počet řádků, výsledná aplikace obstarávající chod našeho webu bude pravděpodobně srovnatelná.

Doufám, že jste dostal odpověď na svou otázku,
Ondřej Pohorský
masterhack
Profil *
nechcem rypat ale e-shop stoji aspon raz viac nez cena, ktoru ste uviedli ;-)
Anonymní
Profil *
Dobrý večer masterhack,

výše jsem psal, že sháním spíše studenta, pro kterého by to byla do určité míry jistě i cenná zkušenost. Navíc již několik nabídek přišlo, z čehož soudím, že to řada z nich vnímá obdobně.

Ondřej Pohorský
Retal
Profil
masterhack
Pokud programátor začne stavět na už existujícím CMS nebo OS e-commerce řešení (což bych rozhodně doporučoval před prgáním zcela od píky), nemusí to dělat celé od začátku a může soustředit se na zvláštnosti, které požaduje Ondra.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0