Autor Zpráva
Gelfi
Profil
Bohužel jsem poslední půlrok realizaci projektů nemohl věnovat tolik času, ale nyní jsem zpět v plné síle:)

Určitě vás zajímá jestli vás to bude něco stát nebo ne. Představuji si dvě alternativy...

a) Hledám nadšence, který věří ve svůj projekt a nechce ho uvrhnout do zapomnění. Nějaký web má, ale programátor musel odejít z nějakého důvodu. Jsem ochoten ZADARMO provést nějaké práce až jeden měsíc. Máte možnost si vyzkoušet spolupráci, a za nějaký peníz můžu dále web optimalizovat a přidávat nové fce. Ocením, když web bude mít nějaké jméno. Byť sebemenší.
Pozn: Nemíním se podílet na zbytečných stránkách (např. fan web Tokio Hotel), nebo přepisovat celý redakční systém po nějakém špindírovi:)

b) Jsem schopen dodat aplikace na zakázku dle přání (fórum, inzerce...) zákazníka. Už za peníze. Pokud mě přesvědčíte, můžem se dohodnout i na společné tvorbě(jiná forma odměny v případě nedostatku financí). Ale to neznamená styl:"Napiš RS, já seženu lidi, co tu budou psát" a pak nic nebude. Nehodlám začínat od píky gratis, pokud mě opravdu nepřesvědčíte:) Ale to nechám na vás.

Něco málo o mě:
Základní znalost Javascript, CSS, Ajax
Pokročilá znalost PHP, MySQL, HTML/XHTML

Reference vám pošlu z adresy, kde mi prosím posílejte nabídky: dav.hrach(zavinac)centrum.cz
Pokud o mě chcete vědět neco víc, zažádejte i o životopis.

Přeji hezký zbytek dne
Anonymní
Profil *
Ahoj,

hledáme php programátory pro rozšíření týmu pracujícím na projektu http://www.moneyca.eu - po dokončení tohoto projektu je plánu ještě přibližně pět dalších !!! počítáme proto s dlouhodobou spoluprácí.

Moneyca.eu je v toto chvíli nevýdělečný - proto aby byl výdělečný je třeba dokončit několik programových záležitostí a dokončit přidružený projekt. Za úvodní práci na projektu nemáme z čeho zaplatit, ale počítáme s dlouhodobou spoluprácí a postupným finančním přínosem našich produktů, takže investice času nyní by se v budoucnu vrátila v podobě velmi dobrých referencí (produkty budou působit na celoevropském trhu) a v podobě finančních odměn.

v případě zájmu se ozvi na info@moneyca.eu
Gelfi
Profil
PS: V pripade zajmu mi piste na e-mail. Odpovidam vsem.
kimono
Profil *
ozvi se na icq 214-600-773
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0