Autor Zpráva
jindrichsimecek
Profil
Zdravím všechny,

prosím Vás, kolik by stálo vytvoření solidního e-shopu, pro obchod s bílým zbožím od někoho, kdo už má zkušenosti?

Děkuji za odpověď,

Jindra
souki
Profil
Můžete se mi ozvat na ICQ 216-869-823 nebo email soukup.petr(zavináčč)gmail.COM s detaily? Mohl bych nabídnout již hotové řešení a dohodnout se na slušné ceně.
Nox_lbc
Profil
50 000 až 500 000 ...
souki
Profil
20 000 - 40 000 .... Ale jak psal Nox_lbc, záleží na požadavcích na funkce, grafiku a podobně
Nox_lbc
Profil
Ale jak psal Nox_lbc, záleží na požadavcích na funkce, grafiku a podobně

To jsem nepsal, ale zřejmě to z toho správně vyplynulo (přesně jak jsem chtěl) ;)

P.S.:

Nudící se student - 10 000 - mizerná kvalita a bezpečnost
Pracovitý student - 15 000 - průměrná kvalita (občas i slušný kód) a bezpečnost
PHP programátor - 30 000 - dobrá kvalita (většinou slušný kód) a bezpečnost
WebStudio - 10 000 až 50 000 - obchod už mají 5 let hotový a jen instalují ;) radši brát studenta
R.H. - 200 000 - on je prostě geniální ...

(berte to s rezervou, někteří studenti umí opravdu hodně a ještě neznají svojí pravou cenu ...)
Peca
Profil
Co je špatného na free shopech? Určitě budou daleko kvalitnější, než od studentů (možná i od dobrých programátorů). Mají za sebou přece dlouhý a neustálý vývoj. Osobně bych doporučoval vybrat si nějaký free a jen si ho nechat doupravit k obrazu svému. Bude to daleko rychlejší a levnější.
souki
Profil
Peca
Osobně s tím mám ty nejhorší zkušenosti. Free obchody jsou sice rychle hotové, ale jakékoliv úpravy v nich jsou noční můrou. Tím že jsou určeny pro tisíce nebo statisíce obchodů po celém světě musí splňovat nároky pro všechny možné potřeby. Jenž to je spíše negativum, pokud to od nich zákazník vůbec nechce. Podpora je také mizivá a o neoriginalitě ani nemluvím. Hotové obchody za sebou mají sice dlouhý výboj, ale často jsou právě tím bržděny. Místo hezkých odkazů dlouhatánské odkazy plné ID a jiných nesmyslů, cache špatně nastavená nebo žádná.
Opravdu mi přijde lepší svěřit se do rukou systému, který již běží třeba na pár českých obchodech odpovídající velikosti a nechat si ho upravit přesně na míru. A nadále mít možnost podpory samozřejmě.
Venca Černík
Profil
jindrichsimecek
řekl bych že patřím do kategorie Pracovitý student. Mám jeden e-shop již hotový, ale dělal jsem jej ,,na míru´´ jednomu zákazníkovi. Kdyby se Vám líbil, můžeme se dohodnout. Pokud byste chtěl něco upravit, tak to není problém. e-shop admin e-shopu (heslo je shop)
V případě zájmu se můžete ozvat na venca.cernik@centrum.cz

PS: Nejsem moc drahý (neznám svoji pravou cenu) ;)
Radek Šír
Profil *
A hodilo by se něco takového?
www.zeleznicni-modelarstvi.cz
Myslím že se domluvíme i na ceně. jestli ano kontaktujte na mail radek@server-side.cz a já vám zřídím nějaký účet pro prohlédnutí adminu.
souki
Profil
Myslím, že toto téma je už delší dobu mrtvé. Nebo minimálně mě se jindrichsimecek neozval...
HeWeR
Profil
Nox_lbc
To je zase cenový rozbor. Leč totálně nepřesný, divný a neověřený. Nevím, jak si ty můžeš (se svýma znalostma) dovolit napsat něco takového. Doporučuji, aby tazatal nebral tvé cenové "úvahy" v úvahu.

jindrichsimecek
V případě "málorozpočtového obchodu" se lze vejít do 10.000 Kč. Plnohodnotný e-shop se standardníma službama by se však pohyboval kolem 40.000 Kč (aneb ceník mých služeb).

A opravdu nejsem "nudící se student", a nebo "web studio co ho má už 5 let hotový".
matqo
Profil
s kade vsetci beriete taku istotu ze dotycny chcel eshop ? :) pokial spravne citam zaujimala ho cenova relacia v akej sa tvorba eshopu pohybuje
pavla
Profil *
zdravim všechny,shanim nekoho kdo by mi vytvořil e shop s textilni galanterií,může mi někdo poradit?diky všem
halala
Profil *
zdravim všechny,shanim nekoho kdo by mi vytvořil e shop s textilni galanterií,může mi někdo poradit?diky všem

Dobrý den, záleží na tom, co všechno od eshopu očekáváte, jaké máte finanční možnosti a jaké funkce by měl mít.
quinux
Profil
pavla
Založ si vlastní vlákno.
Jinak jak psal halala, je potřeba více specifikovat požadavky.
Tundra
Profil *
Za 40 kolíků shop? Dobrej úlet. By mě zajímalo kolik si jich za tuto pálku již udělal a prodal?
LK
Profil *
pavla
Co takhle kontakt?
koudi
Profil
HeWeR

Za 40 kolíků shop? Dobrej úlet. By mě zajímalo kolik si jich za tuto pálku již udělal a prodal?
Tundra má pravdu - dáváš to moc levně :)
quinux
Profil
Tundra
Za 40 kolíků shop? Dobrej úlet
To není úlet, to je realita. Jsou i dražší shopy.
Petr Tichý
Profil
Tundra
Chtěl bych vidět tvoji reakci na e-shop za půl mega...
souki
Profil
Za 40 kolíků shop? Dobrej úlet. By mě zajímalo kolik si jich za tuto pálku již udělal a prodal?
Běžná cena... Jsou URČITĚ i dražší a běžně... Naopak ze zkušenosti můžu říct, že často prodávám pod cenou. Protože prostě nemám to srdce začínající firmě naúčtovat cenu plnou.. Raději se dohodnu na nějaké další kompenzaci výrazné slevy...

Ale reálná cena je opravdu vysoká. Samozřejmě jen pokud požadujete kvalitní práci.
HeWeR
Profil
Tundra
Za 40 kolíků shop? Dobrej úlet
Ano, dobrej úlet. Zvláště když ten e-shop těch 40.000 Kč vydělá za dva dny po spuštění.
4shop.cz
Profil *
Uz jste uvazovali misto odkupu eshopu o pronajmu ? Pronajem zacina jiz od 150 kc / mesic Vice informaci naleznete na http://www.4shop.cz
ssss
Profil *
4shop.cz pokud je eshop tak dobre naprogramovany, jako mate nakodovane stranky tak lituju zakazniky.


Obecne nedoporucuji pronajem eshopu od nejakych firem, ktere se zivy prevazne pronajmem eshopu. Casto to byva omezeno a to bud trafficem (mesicni prenos dat), mistem na FTP a nebo poctem zobrazenych stranek za mesic. Obrazky delaji velky traffic a pokud budete mit obsahly sortiment, tak ani velkemu poctu zobrazenych stranek se neubranite. Takze to pak vypada, ze vam eshop mesic, dva bezi a pak to je jedna palka za druhou. Navyseni cen za pronajem, navyseni ceny za nadlimitni prenost atd.
soldat
Profil *
Po dlouhém užívání pronajatého shopu jsem naštěstí našel tohle http://www.panavis.cz . Na malý shop nic lepšího a levnějšího není, chtějí zato pouhých 1500.- jednorázově i s instalací a tech. podporou. Mám to přes půl roku, nyní v průměru 6-7 objednávek denně což jsem nikdy nedoufal - nejsem maximalista, vlastním malý krámek s oblečením. Ochotně poradili, obratem vyřešili moje individuální přání (v ceně!), vstřícnější jednání jsem nezažil - prostě je v tom spousta nadšení a nejenom prachy jak to tady čtu.
J.S.
Programátor
Profil *
soldat:
a) nemáte obchod s oděvy a nemáte objednávky, jste prodavačem těch shopů, zrovna totiž ten zmiňovaný obchod s hadrama obzvlášť díky skvělé doméně se nedá nikde nijak najít
b) když už takto tady nabízíte komečně shop za pár halířů, tak by také asi mělo být seriozností napsat na své stránky, že se jedná o opensource shop Quick Cart a nevydávat to za vlastní shop !!!
soldat
Profil *
Vážený Programátore
a) Nepsal jsem obchod s oděvy ale obchod s oblečením a i když je to jenom sekáč, hadry jak jste můj sortiment nazval v něm určitě neprodávám. Když se vám nelíbí moje doména tak ji příště nehledejte, byl bych zvědavý na tu vaší nádhernou a skvělou doménu.
b) Žádný shop jsem nikomu nenabízel ani neprodával jen jsem doporučil něco s čím jsem spokojený. Možná je pro vás 1500.- jen pár halířů, já jsem si to za 1500.- poctivě zakoupil takže si to klidně budu vydávat za vlastní. Že se jedná o předělaný Quick Cart to mi bylo jasný když jsem to kupoval a prosím nepoučujte mě co si mám psát na své stránky.
Programátor
Profil *
soldat: nějaká schýza či co ?
- od kdy jsou oděvy něco jiného než oblečení ?
- proč do toho taháte nějakou mou doménu, byla řeč o Vaší doméně s koncovkou .eu , které není zrovna moc k nalezení ve vyhledávačích, tak pak nechápu od kud k Vám všichni ti lidé chodí, když se ten obchod nedá nikde najít
- doporučil jste obchod, který prodáváte a prosím nedělejte z nás blbce, že jste spokojený zákazník. Pokud se nejedná o člověka znalého oboru, kterými běžně zákazníci požadující shop jsou, tak vědí úplně kulový o tom, že jsou nějaké shopy zdarma, protože pokud by to věděli, tak si je stáhnou a nakopírují na server sami nebo za pomoci někoho blízkého. Takže pohádku o tom, že jste zákazník a víte o tom, že to je Quick Cart, si nechte pro své zákazníky, kterým stejně neřeknete, že se jendá o Quick Cart, protože jinak by jste to hrdě uvedl na své stránky kde o tom není ani zmíňka a místo toho je obchod označován jako Váš výtvor.
- Poučovat Vás o tom co má být na stránkách v tomto případě budu, protože pokud není uvedeno, že se jedná o Quick Cart, tak porušujete licenční podmínky (porušování autorského práva), stejně tak jej nesmíte vydávat za vlastní i kdyby jste za něj zaplatil desítky tisíc. Pokud jej máte upravený, tak bych Vás poprosil o zaslání provedených úprav a Vámi používané verze obchodu na což mam dle licence nárok, protože veškeré provedené úpravy mají být veřejně zpřístupněny ostatním zájemcům, tak to hoďte někam na FTP a já si to stáhnu.
soldat
Profil *
Programátor: A dost... to bude velké nedorozumění !, já nemám doménu eu ale com a až teď jsem celou konverzaci pochopil. Ujišťuji vás že váš problém řešíte s nesprávnou osobou , tak se prosím obraťte na někoho kdo je kompetentní.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0