« 1 2 »
Autor Zpráva
radovan kaluža
Profil *
Hledáme xhtml kódera, my dodáme grafický návrh, vy dodáte xhtml - validní šablonu.

pište prosím na kaluza@banan.cz , nejlépe pošlete i vaše reference
free.will
Profil *
By me docela zajimalo platove ohodnoceni? :))
quinux
Profil
free.will
Neřekl bych, že se jedná o HPP. To bude na "vedlejšák" u každé zakázky se bude cena zvlášť domlouvat. Každopádně, bych od banánů moc nečekal.
dracek
Profil
No, divím se, že se takhle rychle změnil přístup banánu k validitě...

radovan kaluža
Profil *
podle mě validita je nafouknutá bublika, ale jelikož relativně je velká nabídka lidí co dělají weby, bude to určité síto, validní není seznam.cz, centrum.cz ....

jedná se o vedlejšák, kolik za to chceme těm lidem dát se dozví brzy, napíšu nějaký popis co od nich očekávám

pokud by někdo měl zájem HPP a je z Ostravy tak je zde možnost, nástupní plat je stále vyšší než ten náš ostravský průměrný :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na dracka:
1) Validita je pouze vyhovění odkázané DTD a jediné, co se o ni zajímá, je validátor. Prohlížeče ne.
2) I nevalidní stránka většinou musí podle specifikace fungovat. Naopak i validní v praxi nefunguje.
3) Předěláním „<sc'+'ript“ na „<script“ uvnitř bloku JavaScriptu se na validitě vůbec nic nezmění.
4) Nahrazovat language za type je byrokratická pitomost. MIME typ „text/javascript“ před rokem ještě ani neexistoval.

Reaguji na radovana kalužu:
XHTML je taky bublina a ještě nafouknutější. Proč nepožaduješ HTML?
Mimochodem, ten, co kóduje, je kodér, nikoliv kóder.
dracek
Profil
Reakce na Chamurappi:
Ne, v jejich reklamě jde o tohle:

<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">
document.write('<sc'+'ript src="http://hostuju.cz/reklama/lista.php" type="text/javascript"></scr'+'ipt>');
</SCRIPT>

--naprosto záměrné znevalidnění stránky

Reakce radovan kaluža:
Co je to bublika? Ani výkladový slovník mi to nenašel...a seznam je opravdu velmi špatný příklad
habendorf
Profil
dracek: Tento thread je o tom, že někdo hledá kodéra (nebo možná kódera).

Pokud nám chceš sdělovat svoje názory ohledně validity nějaké reklamy, učiň tak prosím ve svém nově otevřeném threadu.

BTW - vůbec se nedivím, že kvůli tobě nebude nikdo předělávat kódy reklam. A dávat sem screeny komunikace s někým, aniž bys ho předem upozornil, že bude zveřejněna, mi připadá velice neetické.
radovan kaluža
Profil *
informace pro uchazeče http://radovan.bloger.cz/pribehy/banan-cz-prijme-kodera
free.will
Profil *
Informace pro uchazece sem cetl 1000kc za xhtml validni sablonu je dost malo tak zas nic :) ale do Ovy chodim na skolu :D (mensi off topic ja vim)
Railbot
Profil
Tak nějak. Ta cena je hezká almužna, dobrá možná pro studenta se spoustou času. Nic proti tomu, přivýdělek se určitě někomu hodit bude.
25k_sick
Profil *
>> Zasláno: 26.1.2007 12:52:44
Citovat


Informace pro uchazece sem cetl 1000kc za xhtml validni sablonu je dost malo tak zas nic :) ale do Ovy chodim na skolu :D (mensi off topic ja vim)


Jak za jakou. Pokud bych to nedelal dele nez 3h tak v pohode. Jinak je to passé.
quinux
Profil
Ještě bych asi podotkl, že "inzerát" hovoří o kodérovi, ale v podle popisu by to měl být zároveň grafik. A ještě k tomu za 1000 kč za práci :D
free.will
Profil *
no ja jsem student jeste na stredni ale i tak 1000kc je malo

25k_sick

Ono tak ani nejde o to za jak dlouhot o je hotove ale jak dlouho ses to ucil, kolik casu si stravil u pocitace jak moc sis kvuli toho znicil oci atd :) ikdyz nerikam ze za 3h by to bylo vpoho tech 1000kc
marvas
Profil
1000kc za xhtml validni sablonu je dost malo
Ja mám za rozkodovaný design 500 Sk. Myslíte, že to je málo?
Sorry, je to trochu mimo vlákna, ale zaujíma ma to.
quinux
Profil
marvas
Běžně se ceny pohybují kolem 5000 Kč (může být i více, ale i méně) za web. Záleží na složitosti, rozsáhlosti a "jméně" kodéra ;o)
Railbot
Profil
Ani né tak na jméně kodéra jako spíš na jeho zkušenostech a vědomostech, kterých si dokáže nějak cenit... 1.000 za kódování + nějaké drobné grafické práce je vcelku výsměch a opravdu lituju ono studio, že někdy za takové peníze pro někoho pracovalo. Možná už jim to došlo, a proto "nemají čas" :)
quinux
Profil
Railbot
Zkušenosti a vědomosti se dají ověřit tak jedině referencemi a dobré reference dělají "jméno" ;o)
free.will
Profil *
Railbot:

koukal sem na to studio, myslim ze se staci podivat na cenik maji tam hodne levno takze se nedivim ze si berou tak malo :)
Joker
Profil
Nic ve zlém, opět se bude na nabídku hlásit desítky lidí a nikdo vyhovující.
Možná by bylo na čase se zamyslet, kde dělají soudruzi chybu ;-)

Ohledně peněz, ono záleží na komplikovanosti těch šablon; pokud by jedna vyšla na méně než 4 hodiny práce, tak to není tak marná cena, hlavně kdyby těch šablon bylo víc. Možná i kdyby to bylo 10 hodin práce, že by do toho nějaký studentík šel.

Ale taky mě zarazilo, že vlastně hledají kodéra a současně grafika
Railbot
Profil
Už dost OT nebo vám moderátor nabacá vy zlobivky. :-D
radovan kaluža
Profil *
viděl bych to asi tak http://radovan.bloger.cz/pribehy/banan-cz-prijme-kodera#3
Ošklivý sup
Profil *
Když by 1000Kč bylo za cca 2hodiny čistého času, a někoho kdo vím že je spolehlivej tak je to dobrá cena, ať pro studenta nebo nestudenta.

Nadruhou stranu ale do zakázek typu 1000Kč od někoho cizího nechodím. Ono proto že jednak není jistota že to zaplatí (ale někde se začít musí, tady zase ale ta poznámka "cenu necháme a pak se uvidí" je docela výhružná :-)) a jednak je hezké že je definovaná cena, ale ne rozsah. Takže nemáte dopředu jistou tu dobu 2 hodin.

Jinak když naťuknu ceny s kterýma mám zkušenosti, tak ceny 3500-5/6000 za vetsi weby ale prinesou mnohem více prace. Zase obcas delam weby za 1000-2500 ktere se daji udelat za 2-3 hodiny a to je nejlepsi (coz se vymika te uvedene hranici 5k pro zkusene kodery, ale hodinove bych si piskal kdyby mne to nekdo nabidnul na hpp).

sorry za OT, ale kdyz uz se to tu zacalo rozebirat...
25k_sick
Profil *
OT: Ty delas web ktery se da udelat za 2h? Nesklada se ze 2 divů? :-)
anonymní
Profil *
OT: Ty delas web ktery se da udelat za 2h? Nesklada se ze 2 divů? :-)
A ty děláš 2 divy 2h?:-)
Railbot
Profil
25k_sick
anonymní
Proč by ne. I web se dá udělat jen jedním divem a jen 2 hodiny určitě tvorba netrvá.
25k
Profil *
anonymni> Mno rozrezu sablonu, hluboce se zamyslim a zacnu kodovat. Nekoduji veci, ktere jsou hotove za 2h ;)
Railbot > uka mi nakej
Railbot
Profil
25k
http://klient.plavacek.net/div/
25k
Profil *
no jasne ja to myslel trosku jinak ;) , samozrejme ze to jde postavit pomoci jinych html elementu.
Plaváček
Profil
Nevím, kdo je tu moderátor, ale nešlo by toto vlákno zamknout? Radovan vznesl požadavek a vše ostatní zde řečené je absolutně irelevantní.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0