Autor Zpráva
Drakencz
Profil
Chcete mít nové zákazníky či návštěvníky, ale ještě jste se nerozhodli kam vaši reklamu umístíte? Pokud takový problému u vás stále přetrvává, mám pro vás možná řešení…

Vaše reklama v podobě banneru o rozměrech 468x60 by byla umístěna na web projektu PLAYALL.cz. Ten je specializován na nejaktuálnější informace ze světa filmu. Tento začínající ale velice ambiciózní projekt má velké předpoklady k úspěchu. Je totiž orientován převážně na českého uživatele internetu, a úzce spolupracuje s filmovými distributory ČR. Navíc se může pochlubit denní aktualizací, takže návštěvníci mají každý den důvod se vracet.

Mnohé jistě tato nabídka oslovila, ale mají obavy o ceně. Ovšem můžete zůstat naprosto klidní, ta je spíše jen symbolická. Nechceme se totiž dostat do halo efektu, kterým trpí například vyhledávací portál seznam.cz . Zde se cena reklam tak zásadně zvýšila, že jejich nabídku mohou využít jen nadnárodní společnosti. Chceme být s naší nabídkou dostupní komukoliv, ať už jste jen fanda nějakého fotbalového klubu či podnikatel.

Cena se odvíjí od zobrazení vaší reklamy uživateli. Za jedno zobrazeni si tedy účtujeme 0.04kč .

Zájemci mohou psát na playall@playall.cz , poté budou námi kontaktováni.

Lze se také dohodnout i o jiném způsobu platby (za klik atd...).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0