Autor Zpráva
Petr R.
Profil *
Hledáme šikovného grafika na redesign části webu Svadeni.cz + práce na jiných projektech. Práce z domu. Jedná se o dlouhodoubou spolupráci. Dobré finanční ohodncení. Nabídky a případné reference posílejte na petr.rulisek@svadeni.cz.
Vázli
Profil *
Mohu se zeptat co se skrýva za slovem dobré finanční ohodncení? Je to vřádech stovek nebo tisícu?
Askadrin.
Profil *
sem schopen zhotovit loga, tlačítka, sloupce, bannery atd. ale samotné zasazování do kódu umím jen okrajově.
otázek
Profil *
Vážený pane, kamarádovi jste nebyl schopný ani odpovědět, když Vám posílal mail na inzerát ohledně psaní článků. Také proto neberu Vaši nabídku jako seriózní a důvěryhodnou a beru jako svou povinnost upozornit každého zájemce o spolupráci s Vámi s touto skutečností.
Nerghal
Profil *
ja som takisto pisal (dnes rano) ale zatial ziadna odpoved...
Railbot
Profil
ja som takisto pisal (dnes rano) ale zatial ziadna odpoved...
Příště se budeš divit, že ti odpověď nepřišla do 5ti minut?
Jindra Holý
Profil
Nic proti panove, ale ja napsal v jeden den a druhy den jsem mel odpoved ve schrance, nevim oc vam jde :-)
Nerghal
Profil *
Příště se budeš divit, že ti odpověď nepřišla do 5ti minut?
povedal niekto ze sa divim? len som konstatoval...
laudan
Profil *
ja som takisto pisal (dnes rano) ale zatial ziadna odpoved...

Je to podvod! Slušná firma odpisuje do piatich minút.
PP
Profil *
laudan
Weby podobné ako je svádení.cz sú o jednom človeku (vo väčšine prípadov), ktorý tajne dúfa, že mu to neskôr prinesie peniaze.
Vďaka takýmto ľuďom je internet bohatší a som rád , že sa ľudia púšaťajú do podobných projektov.

Preto nemôžeš čakať, že prevádzkovteľ takéhoto webu sedí a čaká, aby niekomu odpísal. Musí sa obracať, aby mal z čoho investovať , napr. do grafiky.

Petr R.,
želám veľa úspechov.
Cob
Profil
laudan
A nemyslíš třeba, že je možné, že zadavatel třeba čeká, až mu přijde několik nabídek, aby mezi nimi mohl vybrat a až potom odpovědět?
otázek
Profil *
Cob: Já si to teda nemyslím. Mýmu kámošovi neodepsal vůbec.. což je asi půlrok zpět. Z takových lidí mám pocit, že pro ně není problém stejně jako neodepsat také nezaplatit. Bohužel jsem měl i s takovými "experty" tu čest. Tváří se velmi seriozně, jakýkoliv finanční požadavek pro ně není problémem, ale když přijde na placení? To jsou pak najednou neviditelní.
Jindra Holý
Profil
mmm nevim proc to stale resite,...kazdopadne jsou zde i pravni cesty, kdy na 5,000 mate moznost dotycneho / ou firmu/ klidne nahlasit nebo klidne zazalovat, jedna li se za vyssi sumu,....ovsem pokud se nepouziva legalni sw tak to jde tezko a pak se lidi vselijak vztekaj, pze nemaj vlastne ani narok na pomoc....
Cob
Profil
otázek
Tak to je jiný případ, než o kterém jsem mluvil... Ale nechme to být...
509
Profil
tiez nemenej podstatne ale moze byt, co a ako mu kamarat napisal..?! Denne vyhodim niekolko mailov, na ktore nema vyznam odpisovat... Co je na tom?
otázek
Profil *
509 pokud pro tebe nemá cenu odepisovat na slušnou a seriózní nabídku (což by mělo být samozřejmostí), pak ti přeju hodně pracovních úspěchů.. ale budeš to mít asi dost těžké..
klokan
Profil *
Hoši tak neodepsal to je toho! Třeba neměl čas nebo na to prostě zapoměl. Když Vám nepříde odpověď tak mu napište znova to je tak těžký?
509
Profil
Otazek - nicmernej, zrejme to budem mat stale lahsie ako ty... Citat je pri korespondencii myslim dost vyznamne a mas v tom zjavne medzery...
moralka
Profil *
lidi meli ste pravdu ze neodepisuje
klokan
Profil *
moralka já mu taky psal dostala se mi jedna odpověď a druhá už ne
Lexter
Profil
To je tedy diskuse. ak tedy shrnutí. některým neodepsali, a´t už z jaéhokoli důvodu. některým odepsali. já taky na všechny nabídky ani neodepisuji. Třeba když po mě někdo chce klanové stránky (běs) nemyslím, že by za to měli nést horší pověst, jejíž začátky se tady již nastiňují.
l007
Profil *
Lexter
já taky na všechny nabídky ani neodepisuji.
Já odepisuji, ale říkám upřímně jestli toho člověka beru nebo ne. Aby si nemysleli, že stejn+ kdybych jim nenapsala, že je mi to jedno. Oznámit, že člověka beru či ne je slušnost.
Railbot
Profil
Lexter
Tak to máš vcelku špatné vychování a hned víme, co si o tobě myslet.
Lexter
Profil
Lexter
Tak to máš vcelku špatné vychování a hned víme, co si o tobě myslet.


Tak takhle bych to tedy rozhodně nebarl. Vepsal jsem snad všude, co dělám a co nedělám a stále mi píšou, zda udělám to co nedělám. Odepisovat pořád dokola na ty samé e-maily je pro mne otrava. nevím jak pro tebe. Jinak odepisuji na vše i když většinou jde o věci, na které nemohu dát kladnou odpověd. například dnes jeden velmi schopný programátor žádal o spolupráci. Musel jsem odmítnout, už jednoho mám.

takže abych to shrnul. neodepisuji na hlouposti, kterými mne lidé zaplavují, jako například. Mám klanové stránky, ale neumím html, můžeš mi pomoci? Buď odepíšu odkazem www.jakpsatweb.cz nebo vůbec.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0