Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Ahoj,
pokud někdo máte fotky z dovolené, nevadilo by vám, kdybych je publikoval na stránkách a hodí se vám nějaká ta stovka, dejte mi prosím vědět (třeba na mail janovsky@gmail.com). Nemám na to moc peněz a v zahraničí se dají fotky nakoupit celkem lacino, ale napadlo mě napřed se zeptat tady, ať fondy zůstanou doma. Mám zájem hlavně o řecké ostrovy, itálii, egypt, tunisko, turecko, kypr, maroko, španělsko a portugalsko. Většinou si vystačím s vlastními fotkami, ale nebyl jsem všude. Tak když už o tom píšu...
Díky moc.
Rico89
Profil
Vlastním fotografie ze Španělska, ale nevím za kolik by jste je chtěl koupit, jelikož je to zatím má jediná dovolená.
Gekon
Profil
Za týden letím do Lisabonu, takže kdyby jsi měl zájem o zimní Portugalsko... Jo a mám druhou várku fotek z Tuniska (tu první jsi už použil, jestli si vzpomínáš).
Marek Prokop
Profil
Já se, s dovolením, přidám. Pokud máte dobré fotky z Korsiky (krajina, příroda, hory, města vesnice, architektura), můžete je prodat mně i Dušanovi současně. Kontakt: marek@sovavsiti.cz. Podmínkou je, že ke každé fotce dokážete pár větami napsat, kde byla vyfocená a co na ní je.
habendorf
Profil
Mám spoustu fotek z Egypta. Můžeš nějak upřesnit o co máš zájem? Je jich fakt hodně.
France
Profil *
Yuhuu a to to budes vsechno sam psat?
Richi
Profil
Planujeme letos v léte projet autem celé španelsko tak když si vzpomenu pak ti pošlu pár vypálených DVD :-)
michal acler
Profil *
Mam nejake fotky ze Spanelska, kdybys mel zajem, ozvi se.

Viz
http://agile.igroup.cz/esp006/
http://agile.igroup.cz/esp006/petr/
michal acler
Profil *
jeste mail;) michal@iamproduct.com
l007
Profil *
mám pár fotek v kompíku z Egypta s rybkama na korálovejch útesech, tak jestli budeš mít zájem, tak se ozvi na lotty22@seznam.cz
Gekon
Profil
Yuhů
Mám ty fotky z Portugalska, jak jsem avizoval. Máš zájem? Jedná se z naprosté většiny o fotky skal na pobřeží Atlantiku, plus asi dvě tři fotky z Lisabonu.
tiso
Profil
všetci: myslím že ideálne by bolo pokiaľ by ste sem alebo Yuhů-ovi na mail dali link na jednu stránku len s náhľadmi fotiek na ktorých by bolo vidno čo na daných fotkách je.
Yuhů
Profil
zatím všem děkuju. Až budu konkrétně potřebovat, tak se ozvu. Momentálně sháním hlavně řecké ostrovy.
Plaváček
Profil
Yuhů

Aha, tak to bych mohl posloužit malým řeckým ostrůvkem Lekfada, možná i s krátkým povídáním.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0