Autor Zpráva
Excoder
Profil *
Zdravím všetkých


Touto cestou hladám grafika ktory sa vyzná do webdesignu a ovláda
grafické programy Photoshop a FLASH ,nemusi ovládať html

Ide o prácu na nejakých projektoch ktoré by som chcel zrealizovať a ktoré mi boli zverené.
Jedná sa o grafický navrh pre firemné stránky.

a tak by som chcel urobit nejaké ambicionzne projekty ktoré by boli začiatkom mojej sukromnej kariery
v tomto dobre platenom biznisseeee a tak všeeetkým ktorí chcu mi pomôcť vypracovať sa až
na špicu tvorcov www a tvoriť super team prosím aby sa mi ozvali :o)

nie som žiadny profík a tak nemôžem ponuknuť za spoluprácu žiadne velké peniaze
rádovo stovky sem tam k tomu nejaká tisícka všetko záleží od toho čo budeme schopní urobiť
a či zákazník bude spokojny.

ICQ 212-964-459
macco
Profil
ahoj. je to este aktualne?
l007
Profil *
hej tak to je úžasný. já se přihlásím na realizací jeho projektů a on mě odmítne z toho důvodu, že mi přes icq nejde otevřít soubor .jpg. Copak já za to můžu?

to macco: bacha ať nedopadneš jako já.

P.S. Opravdu jsem se snažila, ale ty si prostě nedáš říct.
Jindra Holý
Profil
problemy s prenosem souboru pres icq nejsou novinkou, ale pro priste, existuje taky mail
l007
Profil *
ale pro priste, existuje taky mail
já vím, ale on chtěl, abych mu ten soubor poslala přes icq a pak mě prostě odmítl. A vysmál se mi, že používám win 98. A coo,že?
509
Profil
I007 - v tom pripade, myslim, ze nemas co lutovat..;)))
2506
Profil *
1007: Tak to buď v pohodě takovejhle exkoderu jsou mrtě a pokud chce posílat jpgy pře icqčko, tak je to nějakej magor. Jestli používáš 98 a fachaj Ti, děláš na tom grafiku v Psku, tak si třeba dělej na Linuxu, co je komu po tom? Tohle nepochopim.
art4web
Profil
Excoder
Myslím ze si predviedol ze "profík" NIESI. Az su teda komentare od I007 pravdive ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0