Autor Zpráva
miro852
Profil
Vytvořím webové stránky,jelikož mám málo referencí, tak podle tohojaké stránky se odvíjí i nízká cena...

Zatím mám jen:

www.skalica2c.yw.sk
Lexter
Profil
Zase se pokoušíš. Byl ti smazán topic, ve kterým jsi předváděl můj starý design jako referenci. Takovéhlo lidi budu hanit, nemám je rád.... Mimoto myslím, že ten design druhý taky není tvůj, vypadá jako šablona, kdes í jsem je viděl.
miro852
Profil
Pokud ano, omlouvám se. Stránky mé třídy sem vytvořil já.
Lexter
Profil
Víš lepší by bylo začít s nějakou prací zdarma nebo i více, já to tak udělal. Získáš si tím možná i trochu známé jméno. Přijít s jednou referencí, která není tvá a s druhou o které se dozvídám od dráčku, že je to též šablona, o není zrovna dobrá vizitka a jen málokdo ti tu kladně odpoví. Buď někdo, kdo o tom ví houby nebo velmi prostý člověk.
otázek
Profil *
miro: máš je asi zavirovaný.. při načtení to reaguje velmi netradičně

Lexter: druhou o které se dozvídám od dráčku, že je to též šablona Takže ty seš další expert co vytváří šablony tak že jde na freetemplates a klikne na download? naplnění smyslu použití šablony nastává tehdy, když můžeš druhému vyčíst, že jí taky použil.. :)) alespon tak jsem tuto Vaší debatu pochopil.. :))
miro852
Profil
co to konkretne dela? Netusim cim muze byt zavirovany
Lexter
Profil
otázek

Šlo tu hlavně o to, že milí miro použil můj starý design a nějakou šablonu jako svou referenci....
japlavaren
Profil
pocuj, najdi si grafika a sprav mu kody zdarma. ja som tak robil http://postolka.cobradesign.cz - vsetci to chvalia, a ja, ktory sa nevyznam v grafike ma dobre referencie...
Lexter
Profil
japlavaren

Spav si patičku v ff tam ti trochu poposkočila dolů. Jinak se mi to moc líbí ;) Pardon za OT
miro852
Profil
japlavaren - jake jeste masi jine reference?

Lexter OT? (jen nevim co jeto za skratku)
Lexter
Profil
OT - Off topic - Mimo téma - nepatřící do diskuse
miro852
Profil
f
klokan
Profil *
miro hele nechci kritizovat ale ty stránky se načítaj poměrně dlouho
Aldred
Profil
miro852
f
Ano, to byla velmi dulezita informace, bez ktere bysme se my, normalni uzivatele, ani ti, kdo hledaji nekoho, kdo by jim vytvoril web ci zhotovil zakazku, nemohli obejit. nechchete to tu uz nekdo konecne zamknout ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0