Autor Zpráva
iTauros
Profil
Sháním člověka, který dokáže napsat větší množství textu o turistických destinacích. Zajímá mě především jižní či severní amerika a afrika, ale není podmínkou, nabídněte mi cokoliv by vás lákalo psát, evropa je taky dost dobrá. Ideální je, pokud jste v té zemi nebo v tom městě byli. Šlo by mi tak o 20 a víc stránek o jedné zemi.

Text musí být zajímavý, čtivý a především originální.

Pokud máte zájem, nabídněte mi mailem (itauros@seznam.cz):
1. o čem můžete psát
2. kolik chcete za normostranu
3. kolik a v jakém termínu jste schopni dodat

Pokud máte, k textu s radostí odkoupím i pár fotek.

Pokud máte již hotový web, zkuste mi mailem nabídnout cenu, za kterou jej prodáte.
iTauros
Profil
Ještě přidám jednu konkrétní věc, kterou teď sháním. Uvítám text o Nizozemí v rozsahu cca 30 stránek - moje představa je cca 3000 Kč (+ pár stovek za fotky).
agile
Profil *
3000 Kc za NS?
Vít Dlouhý
Profil
agile: Obávám se že to bude za celek, být to cena za NS, tak nemusí shánět člověka přes diskusi, ale rovnou může jít za tebou... ;-)
iTauros
Profil
agile: Ne, opravdu se mi nejedná o profesionální copywriting.
Dero
Profil
iTauros: Omlouvám se za off-topic, ale Vy byste byl ochotný investovat do jedné normostrany 3000 Kč, pokud byste jednal s jednotlivcem, o kterém byste byl přesvědčený, že poskytuje kvalitní copywriterské služby? Odpovědí považuji toto odbočení za uzavřené, byl bych vděčný, kdybyste mohl odpovědět.
iTauros
Profil
Dero: Bojím se, že otázku příliš nechápu. Já tady v tuto chvíli copywriterské služby nepoptávám. Poptávám napsání obyčejných textů a věřím, že nabídka je pro spoustu šikovných (třeba) studentů zajímavá a funkční ve smyslu nabídky, poptávky a společné dohody.

Jestli mám odpovědět na otázku tak jak stojí, pak ano, pokud budu potřebovat služby copywritera, nemám problém zaplatit takovou i vyšší cenu, pokud uznám, že je to rentabilní. Také budu očekávat, že se mé jedné stránce i detailního pochopení mého byznysu bude onen kvalitní jednotlivec věnovat třeba celý den, každé slovo si pořádně rozmyslí a vnikne finální dokument. Moje aktuální nabídka se ale týká víceméně "napsání od stolu", počítá s nutnou editací a korekturou.
Dero
Profil
iTauros: Děkuji za odpověď. Bylo to opravdu mimo téma hovoru, ta věc mne pouze lidsky i profesně zajímala. Prosím, vraťme se k tématu a ještě jednou se omlouvám za tuto odbočku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0