Autor Zpráva
iTauros
Profil
Výhledově budu potřebovat přidat odkazy na několik českých webů do internetových katalogů (dle seznamu, který mám). Sháním někoho pečlivého, kdo by se toho ujal.

Nabízím 10 Kč za katalog, požaduji evidenci přidaných odkazů. Odkazů pro jeden web je cca 50 - 80. Preferuji spolupráci na delší dobu (weby vznikají pořád a hledat nové lidi mě nebaví). Platit můžu přes PayPal nebo převodem na účet.

Pokud máte zájem, napište mi email na itauros@seznam.cz. Napište mi časové možnosti - kdy můžete začít, za jak dlouho odkazy pro jeden web zvládnete.

Kdyby mi přišlo více mailů, raději se předem omlouvám, pokud neodpovím všem. Pokud budu mít zájem odpovím do tří dnů.
D15
Profil *
Nechceš tady hodit seznam těch katalogů? V mém seznamu je těch jakžtakž schopných českých cca 50, tak by mne těch tvých 30 navrch celkem zajímalo:-)
Marty
Profil
D15 Těch schopných, do kterých opravdu má cenu web registrovat, je ve skutečnosti ještě méně...
D15
Profil *
Marty Ano, souhlasím. Proto jsem tam napsal "jakžtakž":-) Nicméně i tak by mne zajímalo, jakých je těch cca zbývajících 30 FUNKČNÍCH.
iTauros
Profil
D15 Ne, nechci :-) Ale o nic nepřicházíš, jsou tam i slovenské katalogy s možností českých stránek a specializované / oborové katalogy, které jsou pro většinu webů k ničemu.
Registrator
Profil
Určitě se domluvíme, pište na info@registraceodkazu.cz
Věnuji se registracím profesionálně v běžných jazycích, bližší info na registraceodkazu.cz.
Rovněž tam najdete seznam českých, slovenských a světových katalogů.
Registrovat odkazy je sice jednoduché, ale pracné, kdo to dělal, jistě potvrdí, proto je třeba pečlivost a trpělivost.
Nabízím i správu došlých e-mailů s potvrzením linků a sepsáním zaslaných hesel.
Možno doložit sejmuté obrazovky vyplněných registračních formulářů.
Seznam katalogů s umístěným odkazem, přidělenými hesly a loginy samozřejmě předám v závěrečném oznámení.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0