Autor Zpráva
Bivoj
Profil *
Jde většinou o zalamování textu a obrázků do již hotových grafických šablon. Jde mi o dlouhodobou spolupráci.

Místo práce je Praha 5, min. 20h týdně. Je možné pracovat i v sobotu - ale nejméně 2 dny v běžném pracovním týdnu.

Externí spolupráce není možná. Potřebuju někoho, komu když se rozhodí někde menu nebo obrázek, tak to nebude půlhodiny hledat. Musí umět html a css skutečně ruttině. Funkčnost IE, FF.

A dál, ideální by byl někdo, kdo zároveň umí dobře v PHP. Není to podmínka, ale jestli se ozve někdo, kdo umí zároveň velmi dobře v php, má přednost. Minimální znalost databází taky nebude na škodu.

Ještě jedna podmínka, komunikativnost. Nechci někoho, na koho když promluvím, tak se z toho bude chvíli vzpamatovávat. Jestli Vás baví, zároveň povídat o tom, co zrovna děláte, tak jste ideální.

tel: 775365392
email: bivoj@bivoj.com
Bivoj
Profil *
Dodávám, kvůli tomu, co jsem si přečetl v místních diskuzích, že jsem ochotný platit každý den. A není nutné čekat na konec měsíce. Je mi to jedno, jestli je někdo ochoten pracovat, já jsem ochoten platit.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0