Autor Zpráva
D15
Profil *
Shanim nekoho, kdo ma zkusenosti s instalaci zen-cartu. Jeden znamy si nechal od jedne neseriozni firmy "udelat" shop v zencartu a umistit na webhosting. Ten webhosting ma ale VELMI caste vypadky a onen clovek nereaguje.

Hledam tedy nekoho, kdo bude schopen ze stareho webu pretahnout data na novy webhosting (zrejme Cesky hosting) a tam onen hotovy shop zprovoznit. Ja se v tom nevyznam a nechce se mi zencart ucit. Pokud by takovy clovek navic umel programovat a byl schopen dodelavat nejake funkce, tak tim lepe.

Je to samozrejme za cash, podle mne rychly vydelek, kdyz zencart znate. Prioritou je dostat to na novy webhosting.

Kontakty na sebe piste prosim sem, muzete prilozit i odkaz na nejaky shop v zen-cartu, ktery jste delali.

Diky.
Ivorius
Tak přesně tohle jsem řešil. Vybudoval jsem obchod se zencartem u placeného PIPNI (účet byl již založen, nemohl jsem to nijak ovlivnit) a nakonec jsme se zákazníkem kvůli různým problémům dohodli a převedli jej k Českému hostingu. Ten obchod prodává gastro figurky, ještě není ale 100% ok, nicméně je to již funkční verze.

Jestli máš zájem, pak se podívej na moje stránky Ivorius webdesign kde nalezneš další reference a kontakt - určitě se domluvíme.
radypala
DObry den, mam niekolko rocne skusenosti s roznymi CMS systémami a rád by som Vám ho nainstaloval.

Kontakt:
e-mail: radypala(zavinac)gmail(bodka)com
D15
Profil *
Diky, jiz jsem odkazy na vas predal svemu klientovi.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.