Autor Zpráva
miro852
Pro začínající studio hledáme kódera/y, který dokáže jednoduše pozřezat graf. návrh (nebo dostane už nařezan) - co je ale to nejmenší, a pochopitelně nakodóvat ho.
Pište prosím svoje znalosti sem, nejaké reference + přidejte kontakt. Nepište mi na mail nebo ICQ, mneli bych v tom zmatek, pokud budete vybráni ozveme se Vám.

Jde o začinajici studio, v kterem je zatím grafik a FLASHer, jeste třeba i kódera/y.
Jelikož reference nemá studio společne (jen jednotlivi členove), pro začátek je třeba počitat s nejakym ukázkovým, dobrým webem, ktere by mnelo studio jako celek (reference), udelaným za symbolický plat či zadarmo.

Dlouhodobá spolupráce jistá, práce vhodná pro šikovné studenty... Podmínka je samozřejme i komunikativnost na úrovni.

Tešime se na nabídky!
Railbot
Zajištěné zakázky do budoucna máte? :)
miro852
Dalsí spam prosím nepridávejte

RAILBOT: Nejaké ano, pokudmáš na mne nejakéotázky pls na ICQ, abychom to nerozebírali tu.Dekuji
Railbot
miro852
Tak on to byl dotaz k tématu, takže proč se nezeptat tady, ale inu dobrá. Díky za odpověď.
marvas
Aký rozdiel medzi tým a týmto kóderom?
Na ten prvý som sa hlásil a hlásim sa aj na tento. Referencie máš, kotntakt na mna máš v profile a znalosti vieš.
Ak niečo potrebuješ vedieť napíš.
James_Scott
Ja bych mel asi docelazajem... ovladam XHTML,CSS... validni kod by take nemel byt problem...
Jsem student,a obcasnej privydeklek by nebyl spatnej..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.