Autor Zpráva
Lexter
Profil
Protože mě osobně kódování opravdu zhusta nebaví a nejsem v něm nijaký profesionál, byl bych rád, kdyby se tu našel kodér, který by dokázal tento návrh:
http://data.ljt.cz/navrhy/layouty/lexter_13.png
Nakódovat v XHTML 1.0 strict

Samozřejmě za to bude odkaz v patičce a zmínka na hlavní straně. Na další oplátku pro vás mohu vytvořit grafický návrh podle vašich představ. Snad je tato nabídka dostatečně zajímavá.

S přáním hezkého dne. Honza

PS: Pište své nabídky sem do diskuse prosím. Komu by se to příčilo, může využít můj e-mail: info@ljt.cz .
Aldred
Profil
Pockat, pockat... takze me uz si vyhodil do kose jo ?? :-(
Tak uz se ani nedivim proc mineodepisujes... no pokud mas jeste o me zajem tak muzes jeste... jinak mi prosimte napis ze koncis spolupraci a bude...
Railbot
Profil
Lexter
Ahoj ty nadějný grafiku :o) Byl bych od té dobroty a nakódoval ti to, ale podmínkou je přechodové XHTML, na striktní házim bobek. Pokud pro to strikntí máš opravdu nějaký zajímavý důvod, tak sem s ní. Jinak se podlě me chceš zbytečně omezovat a myslíš si, že striktní je nějaké lepší a víc "drsné", není to tak ;)
Lexter
Profil
Aldred

To jsem nikdy neřekl, mám ten dojem že stále pracuješ na playallu, nechci ti zadávat tuhle práci, je to jen můj problém.

Railbot

Dokonce i ty by jsi se hlásil? Teda, jsem vcelku potešen. Jinak ta poznámka o nadějném grafikovi, no beru to raději s rezervou :D

Pokud by jsi teda chtěl, můžeš mi to nakódovat v přechodovém. Nemyslím si, že je to "kůl". je to prostě mnou oblíbené. Asi nějaká úchylka.

PS: aldrede, kdybych na tebe kašlal, nedělal bych ti v tuhle chvíli tvoje nový fólko.
Aldred
Profil
Lexter

OT: hehe... ted uz s playallem nemam moc prace,.. vsechno sem uz udelal na 2 roky dopredu :-D .. obcas akorat prohodim nejakej ten banner,..no a cvicim si tam docela SEO,.. to je vse. Takze neboj, ja mam casu dost (a zvlast tento tyden, protoze mam jarni prazdniny...). Jo a nejak nechapu to, proc kdyz ses na compu tak proc nejses na Skypu,....tak se pls ozvy, thx
los
Profil *
Narýchlo spravený návrh HTML: http://los.php5.cz/lexter/lexter-13.html
marvas
Profil
Narýchlo spravený návrh HTML
Klobúk dole.

Ale sú tam chyby a je ich dosť.
Railbot
Profil
Lexter
Tak už není potřeba. los už to pro tebe má, chce to jen doladit několik věcí (sémantika, pár grafických chyb) a bude to ok. Můžeš mu poděkovat být mu vděčný :)
los
Profil *
marvas
Ale sú tam chyby a je ich dosť.
Neživím sa webdesignom, takže je to možné. Pomohlo by mi, keby si mi povedal, že aké chyby myslíš.
Lexter
Profil
Děkuju, vypadá to dobře, ale chtěl bych ještě pár věcí. Ve creenech stránek ta chybka, to opravím sám, dále udělat menu samo klikací. Hover bude, že oranžová čárka zčerná a popiskový text se o 1 pixel zvětší. Dále bych prosil hover u náhledů obrízků a bude to oranžový border. pak ještě ty obrázky home, sitemap, mejl jak jsou napravo. fakt to chě ještě poladit, ale vypadá to moc dobře. kdyžtak upravit vzhledově. Kód si doladím sám. děkuju moc :)

+ ještě stylizace formuláře
Railbot
Profil
marvas
Ale sú tam chyby a je ich dosť.
Můžeš nějaké jmenovat? Možná už nevidím tak dobře, ale já tam žádné nevidím když pominu tu sémantiku (obrázek jako h1..) a ty grafické nedodělky. Po kódové stránce to je dobré.
anonymní
Profil *
nevím jak kódově ale designově je to teda slabota jak čaj z automatu....
Joker
Profil
marvas
Ale sú tam chyby a je ich dosť.
Můžete popsat jaké? Mně ten kód připadá OK, možná by se dalo diskutovat o sémantice některých částí, ale jinak...
Jestli jsou v tom kódu opravdu chyby, rád se poučím...
Railbot
Profil
anonymní
designově je to teda slabota jak čaj z automatu
Tak strašný to snad není :o)
marvas
Profil
V designe sa to dosť líši. Ale za ten čas čo to spravil sa veľa čakať nedalo.
Tým, že sú tam chyby som nemyslel kód, ale rozdiel medzi návrhom a touto stránkou.

A ešte to, že to nerozkódoval z PSD ale z PNG (aspoň myslím). Tak klobúk dole.
Lexter
Profil
Nechci se tu nijak vychvalovat, ale myslím, že design hrozný není.
los
Profil *
Mne sa Lexterov design celkom páči, ináč by som sa do neho nepúšťal.

Ďakujem všetkým za pripomienky. Obrázok ako nadpis podľa mňa nie je sémanticky nesprávny (nadpis je skrátka tvorený obrázkom). Rozumiem tejto výhrade, avšak myslím si, že či to tak môže byť alebo nie, je len filozofická otázka. Možno časom zmením názor...

Lexter
Dokončil som nejaké úpravy. Písmo sa nezväčšuje, lebo by to poskakovalo (mením iba bold). Myslím, že jediné, čo tam teraz chýba, je to vzorkované pozadie.
Lexter
Profil
To vzorkované pozadí problém nebude, dodělám si ho sám, jen nevím, jak jsi co ořízl a na teplatu chybá nějaké obrázky, kdyby jsi je doplnil, budu velmi rád, pak budu vědět, kde a jak co přesně ořezat. díky. lex

Edit: už to hje, děkuju moc, stáhnu si to a budu upravovat. design ty malé nedodělky, to už pro mne nebude problém. Tedy odkaz v patičce a poděkování, budeš chtít nějaký ten návrh?
los
Profil *
Tie obrázky budeš asi musieť urobiť bez pozadia, pretože som ich tam iba vystrihol z Tvojho návrhu bez ďalších úprav. Pozadie stránky, ktoré som tam použil, je dosť široké, ale to si už upravíš podľa seba.

V pätičke by ma potešil odkaz na počítačovú poradňu http://pc.poradna.net/ - text odkazu môže byť "počítačová poradňa" (kľudne aj po česky) alebo iba "poradna.net" alebo nejaký podobný typu "Máte problém s počítačom?" - podľa toho, aký sa tam bude viac hodiť.

Návrh nebudem chcieť, vďaka za ponuku.
Prajem veľa zdaru pri tvorbe ďalších grafických návrhov.
Lexter
Profil
los

Já ti taky přeju hodně úspěchů. Odkaz si samozřejmě přidám :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0