Autor Zpráva
K.Oleg
Profil *
zdravim, hledam nekoho kdo by nam pomahal vytvaret sluzby (web tools) pro web stranky na webtools.artysite.net

Ja osobne moc PHP neovladam, a pro kolegu je tezke vyvijet sluzby skoro samostatne.
Tak touto formou hledam nekoho kdo by nam pomahal, spolupracoval s nami. Jedine nekoho komu by nevadilo obcas neco udelat a nevadilo by mu neco udelat zdarma.

Ma-li nekdo zajem, chut s necim pomahat - prosim ozvete se bud na mail: info@artysite.net nebo ICQ: 161823114
Diky moc
Vázli
Profil *
ja php neumim ale nedalo mi to se neozvat tady pises ze on bude delat zadarmo a ty a ten tvuj kamos z toho budete mit naky prachy ne?
K.Oleg
Profil *
Vázli ne, nebudeme z toho mit prachy zadne. Sluzby jsou zdarma neni tam zadna moznost niceho aktivovat navic... udelali jsme je zdarma pro vsechny.

reklama tam je, ale ta je vymenna - my zobrazime -> zobrazi nas

nic vic - vse je hrazeno z vlastni kapsy
K.Oleg
Profil *
zvlastni : nikdo se nehlasi? pravdepodobne se nikdo neciti byt dobrym pro takovou praci :)

no nevadi, porad hledame cloveka do teamu !
tiso
Profil
K.Oleg
OT: ľudia čo sú dobrý si to náležite cenia, takže zadarmo ich nenalákaš... Načo by venovali svoje know-how a čas keď za to nič nebudú mať?
Podobných výziev na robenie vecí zadarmo tu už bolo dosť, takže ich každý ignoruje.
Asi by bolo dobré rozdeliť túto sekciu na platené a neplatené zakázky...
souki
Profil
Asi by bolo dobré rozdeliť túto sekciu na platené a neplatené zakázky...
Moc dobrý nápad
K.Oleg
Profil *
tiso, know how mame svuj vlastni a to velice hodne co se tyce sluzeb a jejich funkci. navic je zde moznost podilet se na vyvoji dalsich projektu. problem je, ze je nedostatek pracovni sily, i kdybysme ziskali 1-3 lidi na vypomoc neudelame to ani za pul roku

ano je skoda, ze nic nemuzu zaplatit, ale je mozna i nejaka jina odmena treba... subdomena a 5GB mista pro web.

a jinak kdyz procitam nabidky a poptavky, je zde spousta podobnych nabidek zdarma, tak hodne lidi na ni reaguje. tak co je lepsi udelat ? udelat nekomu web a zapomenout na to nebo budovat neco co ziskava goodwill, pracovat v teamu atp.

ale ok, snad se nekdo najde kdo by nam pomohl
tiso
Profil
K.Oleg
1. Reagoval som na Tvoju poznámku: pravdepodobne se nikdo neciti byt dobrym pro takovou praci :) Tým smailíkom na konci si si vyznenie tej vety nevyžehlil...
2. know-how nie je vedieť čo vytvoriť (služby) ale ako vytvoriť -od návrhu logiky skriptu až po každý riadok kódu....
3. suboménu a 5GB miesta, prípadne reklamu si mal spomenúť v prvom prípsevku, nie až teraz
4. weby zadarmo sa robia kvôli referenciám... Kvôli čomu sa programujú cudzie služby?
K.Oleg
Profil *
tiso, nebudeme se bavit o know-how pac o tom vim sve

smajlikem jsem na na konci vety nic nezehlil :)

ano, to mozna mel, ale myslel jsem, kdyz se nekdo ozve tak mu to nabidnu - nabidka stale plati.

sluzba neni reference ? pouzivat ji bude hodne lidi, neni problem odkazovat tu ci onu sluzbu jako referenci ve svem portfoliu...
tiso
Profil
K.Oleg
3. tip do budúcnosti: ponuka protislužby v úvodnom príspevku by zvýšila Tvoje šance
4. dík za odpoveď
Myslím že sme si to vysvetlili, ak chceš požiadaj moderátora o zmazanie našej konverzácie, aby Ti tu nezaberala miesto...
K.Oleg
Profil *
tiso:

necham ji tady... diky za radu poprosit moderatora.

co se tyce tipu - toto tema byl cely tip ;)

tip pro tebe do budoucnosti - res podobne veci pres mail nebo ICQ :) nebude tema zabirat tolik mista
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0