Autor Zpráva
panzer
Profil *
Ahoj, hledám webdesignéra na velmi rychlou a jednoduchou práci, cca. půl hodiny, odměna 150Kč...velmi spěchá, pište na panzerschrek@seznam.cz
Lexter
Profil
Za 150 Kč se ti myslím ani na půlhodinovku nebude moc lidí hlásit. když to sem celé napíšeš, beztak ti to někdo udělá zdarma jako referenci.
Railbot
Profil
panzer
nebylo by lepší někoho požádat o radu a udělat si sám? Ona půl hodina je pro někoho i tak dost času 150,- výsměch.
porek
Profil *
hlavne, ze neodpovedel... poslal jsem mu nekolik mailu z ruznym jmenem (ne vymyslenym) od kamaradu a za sebe.


nic - zadna reakce :) asi to byla nejaka sranda
ppooler
Profil
Ano ,také jsem mu napsal email, a ani se neobtěžoval napsat, že už např. nemá zajem...
quinux
Profil
Railbot
Ona půl hodina je pro někoho i tak dost času 150,- výsměch
To je 300Kč/hod. a to bych řek, že je slušná nabídka. IMHO cena odpovídá.

Spíše jde o to, že jen půlhodiny se bude člověk domlouvat oč vlastně jde.
Railbot
Profil
quinux
To je 300Kč/hod. a to bych řek, že je slušná nabídka. IMHO cena odpovídá.
Kdyby to byla seriozní práce na den, tak by se to vyplatilo, ale ne ztrácet čas pro 150,- které člověk utratí za jeden vydatný oběd :)
quinux
Profil
Railbot
Kdyby to byla seriozní práce na den, tak by se to vyplatilo, ale ne ztrácet čas pro 150,- které člověk utratí za jeden vydatný oběd :)
Samozřejmě ti rozumím, ale nesouhlasím s tím, že je to výsměch ;o) Do práce bych započítal i čas strávený na dohadování takže min. hodinu. ;o)
l007
Profil *
Ahoj, hledám webdesignéra na velmi rychlou a jednoduchou práci, cca. půl hodiny, odměna 150Kč...velmi spěchá, pište na panzerschrek@seznam.cz

Jinak by mě zajímalo, oč jde.
joder
Profil *
hahahaaaa :D

NAPSAL MI ODPOVED:

Ahoj, jsou to tři úkoly, ozvalo se mi více lidí, takže ten, kdo mi první odpoví, tomu práci dám..Je důležíté udělat to přesně podle návodu..

1)Vytvořte stránku s šesti prvky <div> tak, aby tvořili obrazec znázorněný na přiloženém snímku- viz. 1.png

2)Vytvořte stránku s vnořenýmí číslovanými a nečíslovanými seznamy, jak je zobrazena na přiloženém snímku. Pro zvýrazněnou odrážku vnitřního nečíslovaného seznamu použijte obrázek dot.gif - viz 2.png

3)Vytvořte tabulku dle přiloženého snímku. Dodržte nejen tvar tabulky, ale i poměry délek mezi prvními čtyřmi buňkami. viz 3.png

á práce musí být validní HTML (projít validátorem), mít validní CSS a vypadat stejně jak v Internet Exploreru tak v Mozille.Nejlepší by bylo tvořit ji v programu PSPad, ale to nechám na tvůrci..


Peníze poukážu po předvedené práci na tvůj účet, složenkou na adresu, nebo osobní předání v Praze. zdraví panzerschrek


http://iu.evil666.net/img2/1.png
http://iu.evil666.net/img3/2.png
http://iu.evil666.net/img4/3.png
http://iu.evil666.net/img5/dot.gif

TAKZE TUTO PRACI BY DELAL JEN BLAZEN - NEMYLIM-LI SE ?
joder
Profil *
mimochodem, pripomina mi to nejaky zkouskovy test... ted zaboha nemuzu vzpomenout bud je to ta licence (evropska) sakra nemuzu si vzpomenout a nebo je to nejaka zkouska na st. skole
Anonymní
Profil *
Bohužel, vždycky se najde někdo, kdo mu to udělá i zadarmo - to nechápu.
Neříkám, že bych nechtěl pomoci, ale tohle je typická školní úloha. Proč to asi dostali zadaný?

A nakonec takovejhle debílek vyleze z VŠ s titulem, umí ho*no, ale bazíruje na správném titulování své osoby. Je to smutný, že zde takovým lidem stále kvete pšenka...
joder
Profil *
presne tak ! a takovych tu je ! kazdy paty ma svuj reklamni system, kazdy druhy ma graficke studio, dela eshopy a provadi SEO a to jeste nekteri ani na VS nebo SS nejsou
Michalek
Profil
joder
Trošku podraz z tvé strany, ne? Zveřejnit e-mail bez zeptání; když zajdu do extrému - není to žalovatelné?

Kde je poptávka, bude jistě i nabídka.
l007
Profil *
hele, ale u toho mailu jsem se zasmál/a
ppooler
Profil
Tohle nemá nic společného s velmi rychlou a jednoduchou prací !- S tím bych se trápil tak 3 dny (jsem jen pokročilý :-)), ale za půl hodiny by to nezvládnul snad nikdo...
škoda ,myslel jsem ,že dotyčný chtěl stvořit nějaký menší web- to by byla lahůdka, ale tohle je drzost.
joder
Profil *
Michalek

proc zalovatelne ? potrebujete penize nebo jak ? neni to podvodne psat prace na pul hodiny a uvadet v omyl zajemce ? je to zalovatelne ?
Plaváček
Profil
joder

Není to žalovatelné. Naopak si myslím, že Panzer je šikula a jako obchodník to dotáhne daleko. Jako webdesigner doufám ne :)
joder
Profil *
Pane Plavacek, jako obchodnit, ano, dotahne - jako vetsina z nas ?

k cemu studovat web tvorbu kdyz to neumi a obchazet zkousky podplacenim nekoho ? :) mam rad takto takove lidi vysouvat a otevirat pro verejnost - jejich ubohe obchody :)


zaroven prosim kdo by mi vytvoril design pro eshop na prodej MP3 prehravacu ?? sortiment 500+ vyrobku investice planuji na 20.000,- diky
nightfish
Profil
joder
jestli myslíš tu poslední větu vážně, tak doporučuju vlepit do nového tématu, tady to zapadne
Plaváček
Profil
joder

K otázce potřebnosti studia se vyjadřovat nebudu, sám jsem jednu vysokou školu nedokončil. Ubohé obchody mě nechávají chladným, protože nic takového neexistuje. Umění prodat je základním kamenem růstu lidské civilizace a fakt je, že ramenatí a nestoudní vyžírkové se v životě vždycky mají lépe, než poctiví a ohleduplní pracanti.

Řadím se k těm druhým a jsem šťastný a spokojený. Počítám ale, že Panzer také. Tak v čem je problém?
tiso
Profil
[b]ppooler[/b]
46minút... Nejaký som pomalý...
habendorf
Profil
1 a 2 jsou na pár minut, tabulka by mě nebavila. Musí vypadat v kódu děsivě.
joder
Profil *
pane plavacek, je to zbytecne resit :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0