« 1 2 »
Autor Zpráva
luke14
Profil *
Dobrý den,
umím HTML, CSS, základy Javascriptu a také základy PHP. Sháním někoho, kdo by mě vzal do týmu. Jde mi spíše o získání zkušeností, než-li o peníze. Pokud byste měl někdo zájem tak napište na lukas.vrablic@seznam.cz nebo ICQ: 324474448. Pokud by vás zajímala ukázka mé práce, koukněte na http://www.teelko.netuje.cz Děkuji Luke
JirkaF
Profil *
umím HTML, CSS

Ne. Letmym pohledem do zdrojaku zjistuji, ze neumis.
Lexter
Profil
Pravda, všude bohužel vidím tabulky, javaskripty v menu ač nejsou zapotřebí, atd..... uč se dál, udělej několik projektů a pak žádej.
Halda
Profil
Sorry, ale s touto ukázkou bych se bál jen ukázat teď... , ale každý jednou začínal aji já a to jsem se chlubil horšími věcmi např.: všude tapety na pozadí stránek, text nečitelný atd. , ale to mi bylo ještě 12 naštěstí:-D
Lexter
Profil
Na věku zrovna moc nezáleží, i když je to taky faktor, který by se měl bzít alespoň trochu v potaz.
marvas
Profil
Na věku zrovna moc nezáleží
Áno.

Toto chlapec určite robil v nejakom programe čo mu to sám vygeneroval. Toho JS tam je veľa. Tabuľkový design a to píšeš, že ovládaš CSS a prečo máš potom stránku v tabuľkách keď v CSS je to jednoduchšie.
A tak ďalej by sa dalo pokračovať.

PS: Uč sa. Nech ťa to neodradí.
Anonymní
Profil *
Naprosto odrazující je pak věta "Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče IE".

Chlape, každej nějak začínal. Ale tohle je snad nejprofláknutější začátečnická chyba.
Miloš
Profil
Anonymní
Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče IE
A jak tu optimalizaci asi prováděl?
Bubák
Profil
V CSS, ve kterém deklaruješ pro 18 selektorů jsem napočítal 8 chyb a nesmyslů (možná jich je více), a to jsem opakovanou chybu počítal pouze jednou. Nerad to píšu, ale doporučil bych ti další samostudium, do týmu tě nyní nikdo nevezme.
Taky bych ti doporučil dát stránku do hodnocení. Už teď se to tady vzhledem ke "kvalitě" kódu "zvrhlo" v hodnocení stránky.
Railbot
Profil
A jak tu optimalizaci asi prováděl?
Dělal stránku, díval se na ni v IE a patlal to tak dlouho dokud to nevypadalo aspoň trochu dobře. Tak nějak.
Miloš
Profil
Railbot
Pak měl ale asi napsat, pro kterou verzi IE je to optimalizované; třeba to dělal v IE 5.5, kterou si každý jistě rád nainstaluje… („žert,“ jak říká Ijáček, „ha ha ha“).
klokan
Profil *
nechci kritizovat od toho tu je jina sekce ale ten zdroják by si měl dost zprehlednit
Celo
Profil *
Tak toto je cisty priklad prace vo wysiwyg editore, ja viem, kazdy zaciname, zacinal som aj ja, takuto stranku by som ale do siete nepustil ani za svet. Mas este co dohanat chlape.Ale nevzdavaj sa.
p
Profil *
a to ze pises ze umis HTML a CSS tak to teda v zadnem pripade tak navipada.
Aldred
Profil
p
u tebe to zase nevipada ze umis pravopis :-P
|EDIT|> tim jsem se vsak nechtel zastavat lukeho , jen bych mu doporucil at na sobe zapracuje nez bude chtit do tymu, sam jsem to poznal :)
Lexter
Profil
Já si taky kdysi myslel, že mohu provádět své služby za pěníze i když tomu tenkrát tak nebylo. Udělal jsem děsné portko a snažil jsem se vnutit, pár lidí se chytlo. Ale co, stačí to jen píli, trpělivost, chu´t se učit. pokud se budeš učit poctivě, tak už i třeba za měsíc můžeš nabízet velmi kvalitní kodérské práce společně se základy jiných oborů webdesignu.
JirkaF
Profil *
pokud se budeš učit poctivě, tak už i třeba za měsíc můžeš nabízet velmi kvalitní kodérské práce

Tak to si nemyslim, kvalitni koderina se za mesic proste naucit neda...
gyoja
Profil
kvalitni koderina se za mesic proste naucit neda...
Nebuď skeptik, jde to poměrně snadno. Začni jednoduchým HTML a CSS.
l007
Profil *
gyoja
Nebuď skeptik, jde to poměrně snadno
Jde to. I já jsem se naučila s HTML za necelý měsíc XHTML 1.0 Striktní. Validita 100%. Takže neříkejte, že nic nejde, když to jde.
anonymní
Profil *
ja proti nemu nic nemam jen rikam ze to neni s tim HTML a CSS na dostatecne urovni.
gyoja
Profil
l007 Takže neříkejte, že nic nejde, když to jde. - Ale vždyť já říkám, že to jde, s někým sis mě spletla. ;-)
PavelOL
Profil *
Jde to. I já jsem se naučila s HTML za necelý měsíc XHTML 1.0 Striktní. Validita 100%.

100% validni xhtml kod neznamena KVALITNI kod... ze? :-)
Lexter
Profil
Nechcete ho už nechat? Myslím, že se už poučil dost.
Miloš
Profil
PavelOL
100% validni xhtml kod neznamena KVALITNI kod... ze? :-)
To máš sice pravdu – viz následující validní ukázka:

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html/<head/<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1250">
<title/Kuk na strejdu//<body/<a href=kuk.html/<strong/sláva <em/nazdar filetu/////


ale na stranu druhou – validita zpravidla nebolí. A každému začátečníkovi mohu poradit:
1) sémanticky správný strukturovaný a validní HTML kód bez jakéhokoli pokusu hrát si se vzhledem. Třeba si to cvičit na převádění starých písemek a referátů do HTML; pracovat s hotovými texty. Nepoužívat <div> a <span>, ale už nyní je možné se učit vhodně používat (a rozlišovat) ID a CLASS.

A to se dá opravdu za měsíc zmáknout bez problémů. Během té doby je také vhodné přečíst si něco o přístupnosti

2) Začít se seznamovat s CSS, ale i s typografií; k tomu třeba kontrast na Lupě a Pixyho Wellstyled.

3) Prohlubovat znalosti, přidat PHP, případně javascript či SQL…
Tkim
Profil
Každý přeci chlapy nějak začínal. ANi já nemám čas se věnovat webdesignu na plno i když byhc moc rád. Je mladý tak ho nenechme sedět doma u pc a at jde hrát i fotbal ! či jíné věci. Tohle je pěkná práce ale stojí spoustu dřiny, a kdo chce do týmu musí mít opravdu velkého a silného ducha se snažit učit. Čili tomu klukovi čest i přesto !
Miloš
Profil
Tkim
Každý přeci chlapy nějak začínal.
Chlapy jsem teda ještě nezačínal ;-)
l007
Profil *
Každý přeci chlapy nějak začínal
Tady někdo říkal, že jsem snad chlap?
Railbot
Profil
l007
Tak kluk? :-p
k
Profil *
to all:
jezis vsichni si tu hrajete na inteligentni lidi a domnivam se ze nekteri urcite inteligentni jste...takze:

luke14 pozadal o prijeti do teamu a nabidl ukazku toho na jake je momentalne urovni.
kazdy z nas na teto urovni byl take.
dostat se do teamu, ktery je na vyssi urovni nez je on by bylo samozrejme nezaplatitelnym prinosem(pro nej).
stejne tak pokud ten team nebude slozen jen z profesionalu tak behem kratke doby bude luke14 prinosem i pro team.
tak proc tu diskutujete nad takovyma blbostma o ktere v tomto threadu vubec nejde?
Miloš
Profil
k
jezis…
Neježím.

tak proc tu diskutujete nad takovyma blbostma o ktere v tomto threadu vubec nejde?
Protože – jak sis asi nepovšimnul, luke14 nikdo ze zde přítomných do týmu nechce. A mimo jiné se mu snažíme poradit, co by mohl pro sebe udělat, aby ho někdo do týmu chtěl.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0