Autor Zpráva
Lexter
Profil
Ano, hledám jednorázovou práci. Jde mi především o grafickou stránku věci. Pokud by bylo potřeba kódování, provedl by ho můj kodér AldreD, který by byl samozřejmě také patřičně ohodnocen.

Znalosti: Adobe Photoshop CS2, GIMP + další grafické programy. Dále Ovládám HTML, XHTML + CSS na docela obstojné úrovni.
Obsáhlá knihovna - rozepisovat se nemá cenu.

Mám několik zakázek, ale všechny jsou na velmi dlouho, myšleny jako externí spolupráce na různých projektech. Potřeboval bych práci na jistý čas (není důležité, jak dlouho).

Cena záleží na mnoha faktorech, ale rozhodující jsou požadavky zákazníka, obsáhlost projektu, obtížnost projektu a čas tvorby jak grafické, tak i kódové.

Mé portfolio s referencemi najdete na http://portfolio.ljt.cz , tedy mé zatím bohužel nedokončené druhé verzi portfolia. Můžete si všimnout, že zvláště chybí podstrana Galerie. Bude trvat, než přidám veškeré výtvory, kterými se chci prezetovat. Prozatím, pokud nebudou stačit reference a ukázky ve "výcucu" z galerie mohu další ukázky poslat na e-mail.

Kód mohu zaručit validní jak za kodéra Aldreda, tak i za mě.

Aldred: Může též provést základní průzkum a aplikaci SEO, můžete to vidět například na www.playall.cz , které během krátké práce získalo Page rank 4 a dostalo se jí vysokých postavení ve vyhledávačích na několik klíčových slov spojených s tématikou webu.

Můžeme se domluvit na dalších podmínkách

Děkuji za případné nabídky. Honza
marvas
Profil
OT: Najskôr prosím dokonč môj design O:-)
Lexter
Profil
marvas

Marvas na e-mail jsem ti prosímtě přeci poslal grafiku podstran :)
Verus
Profil *
ja bych potrebovala vytvorit www zakladni skoly
Lexter
Profil
Nešlo by se více rozepsat? takhle toho moc nevyčtu. Jinak děkuju za zájem.
michalek
Profil *
a priblizne za jake ceny delas?:)
Lexter
Profil
To se liší zakázku od zakázky. Ale pohybuje se okolo 2000-4000 Kč.
Bouda
Profil *
Lextere, nezlob se, ale v tvém případě je krásně vidět, že drzé čelo je lepší, než sebelepší grafické schopnosti. Jestli děláš grafický návrh za 2 až 4 K, tak tě upřímně obdivuji.

RESTCP
Aldred
Profil
Bouda
Myslim ze Lexter nemyslel pouze graficky navrh, ale kompletni nakodovane stranky popripade bezici na nekterem (OpenSource) redakcnim systemu
Bouda
Profil *
Je-li tomu tak, pak svůj obdiv notně zmírnuji:-D
Lexter
Profil
Když mám dělat grafický návrh hlavní strany včetně podstran, objednávkových formulářů, informačních panelů a maluju pro navigaci vlastní ikony + logotyp, tak se mi to někdy zdá až příliš málo. Když se má provést i kodérská práce, jde zase samozřejmě o něco jiného. Pokud jde o soboní stránky, samozřejmě je udělám prkticky za babku. Ale osobní stránky se mi moc nenaskýtají, jestli mi rozumíš. Obdivuj si méně nebo více, to mě moc nezajímá.

Edit: Vážně si nemyslím, že by bylo kdejak důležité to zde probírat. když zájem nemáte, prosím nepište. Zájemce už mám a ne jednoho. Takže pozasatvuji tuto nabídku. Už tak mám práce nad hlavu.
michalek
Profil *
no, 2000-4000 je docela malo aspon vzhledem ke konkurenci v obdobne kvalite. Nemas zas tak spatne prace, i kdyz nijak dokonale taky nejsou...
Lexter
Profil
nikdy jsem netvrdil, že jsem na špičce a učím se stále. mimoto, myslíš, že webdesign je mé zaměstnání? :D Ne já mám svou práci, tohle je solidní přivýdělek ;)
Pan Selestny
Profil *
Dobry den,
mam jen jednu otazku a to jestli je u Vas mozne vystavit fakturu na Vami provedene prace ?
Lexter
Profil
Pan Selestny

Bohužel ne. Nedělám webdesign jako své hlavní zaměstnání. Takže používám smlouvu o dílo. Jednou si možná, až budu mít na to se tímto živit, vystavím živnostenský list, ale zatím pro to nevidím důvod.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0