Autor Zpráva
Cross
Profil *
Ahoj, převzal jsem funkční, ale neatraktivní eshop a rád bych ho modernizoval. Jde o obchod s outdoorovými potřebami.

V první fázi chci provést redesign vstupních stránek (současné pro představu můžete zkouknout na www.rampouch.cz). Rád bych vytvořil originální a příjemný vzhled stránek s intuitivním ovládáním s ohledem na SEO. Stránky které běží v tuto chvíli jsou na nic...zdrojový kód je špatně uspořádaný - zřejmě rychlá práce někoho na koleni.

Shrnuto: poptávám tvorbu kompletní stránky s ohledem na tématické zaměření (outdoor) a název (Rampouch.cz)

V tuto chvíli nemám představu kolik peněz je zapotřebí v tom utopit, každopádně je mi jasné, že kvalitní práce stojí nějaké peníze. Budu rád, když přijdete s nějakým návrhem. Pokud bude mít hlavu a patu, jsem si jist, že se dohodnem.

Odpovědi piště prosím sem nebo na email r a m p o u c h @ r a m p o u c h . c z .

Předem dík

Cross
Lexter
Profil
Opravený link pro lenochy: http://www.rampouch.cz
quinux
Profil
Cross
A zjišťoval jsi jestli se to vůbec dá upravit? Koukal jsem, že to je nějaký "free" systém a všechny shopy na něm běžící vypadají víceméně stejně. Abys pak neinvestoval prachy do grafiky a kódování a pak ti to bylo k ničemu.
Cross
Profil *
2quinix:
čau, jo jsem si toho vědom, bohužel stávající systém funguje asi následovně...stránka a nezávisle na ní fungující obchod (stránka běží na jiném serveru než obchod). Obchod není nic moc a zdá se mi, že běží občas docela pomalu, ale je funkční.

Z toho důvodu (při zachování tohoto schámatu) nejdřív předělám stránky a pak obchod - vize je taková, že si nechám udělat nějaký na míru nebo koupím funkční, každopádně chci, aby to běhalo lokálně a ne ze serveru poskytovatele (prodejonline.cz).

Prioritou jsou finance a to je hlavní důvod, proč nechci dělat obě věci najednou. Je mi jasné že by bylo lepší to udělat nejednou a nebráním se tomu, pokud se vlezu do rozpočtu (..a ani ten zatím není přesně daný).

Budu rád za vaše komentáře i rady. Návrhy vítám s nadšením a jásotem :)
quinux
Profil
Cross
Takže předpokládám, že ten systém není provizní, ale je to normální shop (prodávané zboží je tedy z tvých "skladů"). v tom případě, bych ti doporučil rovnou přechod na nějaký systém než způsob "nejdřív to a pak zas tohle". Vzhledem k tomu systému je to to nejlepší řešení, protože ten systém je hodně pomalý a hrozný. Takže pokud nechceš do toho vrážet moc můžeš využít třeba některý z opensource shopů nebo se dá i levně sehnat již hotový systém. Samozřejmostí je co od toho systému čekáš.

Osobně bych ti doporučil nějaký opensource do začátku, s novou grafikou. A až se ten shop třeba víc chytne nebo prostě ůnebudeš vědět co s penězi" ;o) tak potom jít do něčeho třeba na míru. Je třeba počítat s tím, že shop "na míru" nestojí pár tisíc, ale cena se může vyšplhat i k půl miliónu (nebo i více).
Cross
Profil *
2quinix
díky za informace s cenou zlata...opravdu bude možná cesta přes nějaký os shopík. Ušetřené peníze bych mohl vrazit do jeho grafiky...
Po chvilce hledání jsem narazil na oscommerce a zencard a třeba cb soft... Upřímně, mohl bych strávit týdny jejich studováním a asi to i udělám, ale rád bvych se tě zeptal na tvůj názor nebo tip, pokud s tím máš nějaké větší zkušenosti.
quinux
Profil
Cross
Osobně s těmito shopy nemám žádnou zkušenost, ale co jsem slyšel tak oba jsou slušné. Prakticky už záleží na tom, který ti po stránce funkčnosti víc vyhovuje. Můžeš zkusit ještě http://dobryobchod.com/ kde možná najdeš bližší informace.
Cross
Profil *
2quinix
ještě jednou díky za informace. Mám o čem přemýšlet i co studovat...

2admin
končím tento thread, dozvěděl jsem se víc něž jsem původně zamýšlel...sqělá práce, parádní forum...můžeš tento thread smazat, event. ho ponechat jako inspiraci pro další zoufalce.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0