Autor Zpráva
Dave35
Profil *
Potřeboval bych poradit s cenou za naplnění e-shopu protože jsem to nepočítal hodinově chtěl bych vědět kolik byste si vzali za položku bylo jich cca 1400 - 1500 napadlo mě 10Kč za položku ale nevím jestli to není moc

Díky
Lexter
Profil
To je práce na velmi dlouhou trať vyžadující trpělivost. Já bych to tipoval tak na těch deset kč podle toho, co bude každá položka obsahovat. Přřece jen ale 15000 korun za naplnění e-shopu je dost málo...
Dave35
Profil *
no každá položka obsahovala kód název popis a foto ale ceny si pak doplní prý sám
nightfish
Profil
záleží také na tom, jaké informace jsou vstupem
jestli musíš ty texty vymýšlet, nebo je máš v nějaké rozumné podobě
jestli by se celý proces nedal zautomatizovat
jak vypadá rozhraní pro přidávání...
quinux
Profil
Dave35
Souhlasím s Lexterem, důležíté je co vše k tomu musíš udělat. Jen vložit produkty a popisky nebo ty popisky musíš i vytvořit? Potom je 15kkč docela málo, pokud to tam, ale jen "naházíš", tak by 15kkč nebylo tak málo. Totiž pokud je již vše sepsáno a je to v nějaké rozumné formě, dá se to za pár minut naimportovat. Jen bysl vytvořil nějaký malý script v PHP. Práce max. na den.
Dave35
Profil *
no zadávalo se to po jedné položce a bylo to docela v rozumné podobě..
Dave35
Profil *
nikdo nic už?
Jindra Holý
Profil
dle informaci, ktere jsi udal bych si s cistym svedomim rekl o 10-12kc za polozku,.....pokavad jsi to tam zadaval nejakou aplikaci nebo necim jinym, co to i delalo automaticky tak kolem 6-8kc ,....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0