« 1 2 »
Autor Zpráva
ER
Profil *
Prodávám web http://webove.nazory.cz/ 220kč

- mají administraci
- css (samozdřejmě)
- myslím si že je to dobrý průměrný design
- možno převzít i s adresou
- možno 2 verze stránek (funkčnost administrace - pro skušené, pro každého)
(obsach samozdřejmě nechcete :D?)

( Forma zaplacení bude specifická. (viz zdělím aš opravdovímu zájemci)) // nic odlišného

Obchd by proběhl vpřípadě spokojenosti obouch stran.
Logo atd vše je jednoduše předělatelné.
Důvod prodání - (mě jsou kničemu - nedokážu blogařit :D)
Prosím nejde zde o zhodnocování webu či něčeho jiného!
BaTeCzKo
Profil
:D
ER
Profil *
BaTeCzKo: hele ty jsi mě řekl tvůj už názor že to prodávám levně ale já vím sám co je dobré :D
BaTeCzKo
Profil
Nesměju se ceně, ale vlastnímu nápadu.
ER
Profil *
BaTeCzKo: Nezakecávej to! Klidně poskytnu z icq rozhovor kde dokážu co jsi tím doopravdy myslel!
ER
Profil *
Pokud dovolíš
BaTeCzKo
Profil
Díky, nemám zájem.
Gekon
Profil
Helemese, Error, ten tady dlouho nebyl...
Copak, už tě přestalo bavit blogovat o všem možném?
ObiSkyWalker
Profil
Mám dojem, že jsem tento design někde viděl jako šablonu v nějakém redakčním systému, ale už si nevzpomínám, kde to bylo.
ER
Profil *
ObiSkyWalker: Tak to jsi asi viděl blbě nebo už mě ho šlohli protože tento design je už pár let starej.
Nebo jsi to viděl u mě.
Gekon: Já jsem prakticky ani skoro neblogoval. Já jsem tady byl ale jako nevyditelná osoba. Vyčkávám aš udělám další akci. :D
o3
Profil *
Pěkná šablona z Wordpressu
ER
Profil *
Sory ale z wordpesu fakt neni. Dokonce vím i kterou máš namysli :D Ale to je fakt je slabá podobnost.
A dokonce by mě zajímalo z kterýho roku ji mají. Neni to tam napsaný? Deštak tak sem hoďte odkaz!
Dík
klokan
Profil *
hele to nejsou stránky to je jen desing
Railbot
Profil
Ale to je fakt je slabá podobnost.
Já bych řekl, že je to na chlup stejné, už jsem tady na to snad jednou upozorňoval. Snad jen ta palma je tam navíc.
ER
Profil *
Railbot: Ne to fakt odmítám! Neni to na chlub stejný je to úplně jiný kromě pozadí hledátka! Dej sem odkaz.
Peca
Profil
http://wordpress.org/extend/themes/t/blix.png
Railbot
Profil
ER
Pořád dchceš tvrdit, že to není stejné nebo přinejmenším velice podobné (okopírované) ty chlube?
RPG
Profil
Nejspíš budu za hulváta, opravujícího češtinu, ale na tohle prostě musím upozornit.
Čtení prvního příspěvku mne opravdu velmi, velmi pobavilo; tolik chyb nedělá snad ani legendární Ostravak.
Mohl bys prezentovat i druhou verzi webu.
Timy
Profil
Jakou že to má návštěvnost?
Peca
Profil
RPG
Kdyby sis ten blog přečetl, tak bys zjistil, že šlo o "recesi". I když osobně o tom trochu pochybuju...
ER
Profil *
I kdyby jak říká neuměl jsem "psát" tak i přesto to může být recese ikdyž bych to jinak (nedokázal) napsat. Což sice je poněkud jinak ale to mě na tom to baví.

Ale jak už jsem řekl!: neschledávám nějakou moc velkou podobnost.
To by každý pak musel kontrolovat celej internet jestli něco takovího už neni podobnýho udělaný. :D
A stejně by mě zajímalo odkud to mají. Z jakýho roku.

http://webove.nazory.cz/
Absolutně odlišný
http://www.kingcosmonaut.de/blix/


Menu jinačí, barvy jinačí, menu ani takoví tam nemám,
Ale máte pravdu 3 rysi podobné tam vidím. To je tak všechno,.

R-S-:D
Pilda
Profil
A mohu se zeptat jak si dospěl k částce zrovna 220 Kč? Stojí tolik nějaká hra na PC?
Morasino
Profil
Mě to teda vůbec stejný nepřipadá!
Pilda
Profil
Morasino:
on už pozměnil tu úvodní stránku. Pravá strana byla tak z 90 % stejná.
ER
Profil *
Pilda: a to si vzal zas kde? Za celou dobu nic nebylo upravené! A nikdy to nevipadalo jinak neš tet. (kromě starších verze které nebyli zveřejněny)
Jestli ti to dělá dobře že si vymýšlíš blbosti abys byl důležitej nebo co.
Jak jsem dospěk částce :D Hry nehraju taže to tak nebude.
klokan
Profil *
tyhle stránky bych si ani za 50 halířů nekoupil vždyť se zobrazí jen desing žádný menu prostě nic
klokan
Profil *
a podobnost tam opravdu je, ale když to nějaký "trouba" koupí tak ať
klokan
Profil *
a tak uz se mi to konecne zobrazilo
klokan
Profil *
ted uz bych mozna za to par korun dal ale kdyz rika ze to neni sablona tak ho v tom nechte
ER
Profil *
Neni to šablona. To by za a) musel být wordpress b) muselo by být někde že je to šablona.
Vtym případě podle vás by to měla být krádeš grafiky. Coš neni protože to stím nic nemá nic společnýho. Šablona většinou bývá hotová stránka s css atd.. což nic takovího tam neni z uvedené bodobizny.

A za to že se to to nenačetlo to nějak moc nemůžu ovlivnit.

Ale tak mě tu šablonu konečně ukažte já ji totiš nikde nevidím.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0