Autor Zpráva
some_one
Hledám práci/brigádu - nejlepe externě - jako programátor / konzultant / analytik - pro vytvoření nebo spolupráci na nějakém projektu. Jsem VŠ student v Praze (nehledám HPP).

Ovládám .NET (C#, ASP.NET, WinForms), php, SQL (Oracle, MSSQL, MySQL), Java (základy J2SE, ale není problém se rychle doučit více), XML/XSLT, modelování (procesy, data, ...), sítě (4 semestry Cisco Academy) ...

Kontakt: martin@somesoft.net (na požádání mohu zaslat životopis, reference)
Nox_lbc
Slušné znalosti, špatný výběr prezentace ;) ... nepochybuji, že máš tuto nabídku i na profesně založených serverech, tady je to opravdu mimo mísu, neboť imho toto fórum nenavštěvují personalisté velkých-malých firem ...
Yuhů
Slušné znalosti, dobré místo prezentace :-), protože personalisté sem ve skutečnosti chodí.

Jenom ten problém s externitou. Externistů je relativně dost (i když v .NET zase tolik ne). Opravdu málo lidí je na práci na HPP.
some_one
Děkuji,
místo jsem si zvolil úmyslně - je zde přeci jenom docela provoz (narozdíl od ostatních diskusí, co se týká sekce práce), a nevěnuje se to tu především HPP (jako většina serverů nabízejících práci)

Jinak ono když se jednu věc naučíte pořádně do hloubky, tak ty ostatní už jdou sami, u mně to bylo C++ a těžím z toho stále :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0