Autor Zpráva
honzaan
Profil *
Ano, udelam cokoliv zdarma, krome administrace:-) Potrebuji neco do referenci...

Kontakt:

email: jendicek@centrum.cz
icq: 257181062
Skype: minijoiint
Joker
Profil
Počítá se do "cokoliv" i uklízení a chození na nákup? :-D
honzaan
Profil *
Jsem vedel ze se nekdo takhle ozve, ale rikal sem si, ze je to zbytecne tam psat ze jde o tvorbu webovych stranek, kdyz sem na forum JPW;-)
pmasarik
Profil
Máš aspoň nejakú svoju stránku kde sa dá zistiť čo dokážeš?
Vieš raz som mal doporučenú grafičku, ktorá si vedela v photoshope dať vedľa seba "až tri obrázky" a považovala sa za dobrú...
honzaan
Profil *
Nesmat:)) prosim, at se mi jeste jednou ozve ten, jak chtel to zprovoznit to forum:) zapomel jsem si ulozit jeho icq:( prominte
Peca
Profil
honzaan
Můžeš udělat třeba stránky sám sobě a na nich ukázat, co umíš.
Máš grafické cítění? Umíš kódovat (X)HTML+CSS? PHP, MySQL? SEO? Psaní článků?
To jsou ti, co používají ICQ :-) V Mirandě by se mně toto stát nemohlo ;-)
honzaan
Profil *
Peca
Ja pouzivam mirandu:):):)

A umi kodovat html+css, php a kousek mysql, a seo? no taky jsem si o tom neco precet...
Lenchen@tiscali.cz
Profil *
ahoj...pomohl bys s Java programem? šlo by jen o tento víkend....
DJ Miky
Profil
ale rikal sem si, ze je to zbytecne tam psat ze jde o tvorbu webovych stranek, kdyz sem na forum JPW

Pokud jsi četl včerejší téma „Jak uklidit pokoj?“, tak bys usoudil, že to zbytečné není.
honzaan
Profil *
Lenchen@tiscali.cz


Ahoj, promin, javu neumim.
Railbot
Profil
honzaan
A mýt auto umíš? Ne, teď vážně. Máš nšjaký web nebo tak něco?
Mistr
Profil
honzaan
Udělám cokoli...
krinda
Profil
menší bazar v PHP pro nekomerční web bys zvládnul? Jednalo by se jen o programování. Nic složitého typu aukro...
honzaan
Profil *
menší bazar v PHP pro nekomerční web bys zvládnul? Jednalo by se jen o programování. Nic složitého typu aukro...

No to asi ne...tam uz je programovani a docela slozite, to by jako slo, ale uz ne zadara
Jirin
Profil
honzaan
Tak celkem ze zvedavosti, co umis? Javu ne PHP je moc slozite pro tebe... Mozna bys mohl uvest na pravou miru co OPRAVDU nabizis
honzaan
Profil *
Tak celkem ze zvedavosti, co umis? Javu ne PHP je moc slozite pro tebe... Mozna bys mohl uvest na pravou miru co OPRAVDU nabizis

umim: php, mysql, css, xhtml. Tot vse. Nic jinyho neumim. A PHP umim, jenom sem myslel, ze kdyz je to zadarmo, tak ze by slo o nejaky mensi projekty a ne o eshop. Chapes to?
krinda
Profil
NO tak toho moc složitého nebude, to co potřebuju já :) Tak dík za info, si to teda naprogramuju sám :)
honzaan
Profil *
NO tak toho moc složitého nebude, to co potřebuju já :) Tak dík za info, si to teda naprogramuju sám :)


No o co by slo?
Axamith
Profil
Nechci se nikoho dotknout, ale mám pocit, že se tady poslední dobou vyrojily nabídky zdarma, za 200,- a podobně a nakonec z toho vyleze, ža toho dotyčný moc neumí nebo to nebude zase až tak moc zdarma. Zvažte, co opravdu umíte a co nabízíte, než svoji nabídku zveřejníte.
gearforlive
Profil *
tak fajn když uděláš cokoli potřebuju poradit jak mam udělat fórum nebo stačí něco mezi fórem a knihou návštěv dej mi pls vědět na gearforlive@seznam.cz jen tak pro zajímavost muj web je www.gearforlive.ic.cz
Dredie
Profil *
4 axamith: souhlas, je to celkem pruda, hlavne kdyz lidi co pracuji zadarmo/za 200 dost poskozuji ty co to mysli s webdesignem vazne a snazi se delat profi praci za odpovadijici love.

D.
krinda
Profil
ak fajn když uděláš cokoli potřebuju poradit jak mam udělat fórum nebo stačí něco mezi fórem a knihou návštěv dej mi pls vědět na gearforlive@seznam.cz jen tak pro zajímavost muj web je

Jako dobré fúrum se mi osvědčilo hotové řešení v podobě miniBB, které se ostatně používá i tady.
gearforlive
Profil *
ako dobré fúrum se mi osvědčilo hotové řešení v podobě miniBB, které se ostatně používá i tady.

já bych klidně něco hotovýho použil ale chci si udělat svoje vlastní...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0