Autor Zpráva
Rico89
Profil
Hledáme někoho, kdo nám zadarmo nakóduje a naprogramuje web z grafického návrhu. Oměnou může být reference, případně reklama na naších stránkách.
KONTAKTY : EMAIL : Rico89@e-normality.com
ICQ : 289-134-580

Díky
Miloslav Jelínek
Martin
Profil
O jaký web se jedná?
Reklama na Vašich stránkách? Kterých?
Rico89
Profil
Jedná se o web herního klanu, www.e-normality.com , za nakódování by jsme vám dělaly reklamu na našem webu.
Railbot
Profil
Rico89
Možná se mýlím, ale s takovou nabídkou tady nepochodíte. Web herního klanu, vůči tomu má hodně lidí averzi. Obávám se, že fráze Oměnou může být reference je trošku nesmysl (jelikžo reference může být cokoli co udělám a nepotřebuji k tomu povolení) a reklama na vašich stránkách, které možná navštěvují dokonce všichni členové vašeho klanu, má nicotnou hodnotu.
Peca
Profil
Ještě by dodal, že když máte tolik sponzorů, tak proč by to mělo být zadarmo? Nehledě na to, že do svých počítačů vrážíte s nějvětší pravděpodobností opravdu nehorázné sumy...
Nox_lbc
Profil
Hlavně se mi zdá, že tahle "nabídka" je tu týden co týden, znovu a znovu ... a nelíbí se mi to ...
Rico89
Profil
Tak za 1. tuto nabídku jsem tu napsal poprvé, 2. naši sponzoři nás finančně nepodporují, 3. něž jsme začali mít problémy na webu, návštěvnost byla 100 lidí denně.
Cob
Profil
Nešlo by něco udělat s tím, aby se to tu furt neobjevovalo? Už to tu je alespoň potřetí... Jak vidno, nikdo nemá zájem, tak buď šáhněte do kapsy, nebo toho nechte, souhlasím s Nox_lbc...
Rico89
Profil
Ale ja to tu píšu poprvé, že hledam kodera. Asi jste si mne s někým spletl. předtím sem hledaal grafika.
Railbot
Profil
Rico89
Asi jste si mne s někým spletl. předtím sem hledaal grafika.
Nespletl. Byl jsi to ty.

Toho grafika už máte? Nebo nějaká grafický návrh dokonce?
Rico89
Profil
Ano grafický návrh už je hotový. Kdyžtak dejte na sebe kontakt, ja vám ho ukážu :)
Railbot
Profil
Rico89
Podívej se mi do profilu, tam ho najdeš.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0