Autor Zpráva
LUCKY GLASS
Profil
Navrhněte nové firemní logo pro firmu LUCKY GLASS - výrobce křišťálových lustrů.
Návrhy posílejte na e-mail lucky@luckyglass.cz
Vybereme ten nejlepší návrh firemního loga LUCKY GLASS
a jeho autora odměníme částkou 5.000 Kč.
anonym
Profil *
Mysl´ám že docela dobrý způsob jak si přijít na loga? Poslal bych tak maximálně odkaz
luqaaaa
Profil *
Akú mám záruku, že v prípade, že si vyberiete moje logo mi dáte 5000 Kč???? Ja myslím, že žiadnu.
killer
Profil
vpohodě, popište ty loga průhledným písmem Vašeho nicku a pokud je bude chtít, až zaplatí pošlete originál :-)
LUCKY GLASS
Profil
Návrh loga si nějakým decentním způsobem označte (vodoznak nebo něco podobného) a pokud se rozhodneme pro váš návrh,
potom vám zaplatíme částku 5.000 Kč v hotovosti při převzetí loga ve finální podobě na CD.
Jméno autora vítězného návrhu navíc zveřejníme v této diskusi a on tak může být osloven dalšími zákazníky
s poptávkami na vytvoření grafického návrhu firemního looga. Šikovný grafik, který to myslí s naší poptávkou
vážně, může jedině získat.
Vít Dlouhý
Profil
Vyberete ten nejlepší? Jinými slovy, je jisté, že ze všech zaslaných návrhů jeden vyberete? Jaký je termín pro zaslání? Jaký je termín pro vyhlášení? Jaké jsou požadavky? Firemní barvy? Zkuste se raději obrátit např. na Dobré logo a věnovat tomu více času, za odpovídající peníze dostanete profesionální práci -- tohle budou jen vyhozené peníze.

Pokud Vaše nabídka i přesto trvá, doplňte jí o podmínku, že výsledek má být v křivkách -- logo v JPG Vám bude na nic.
LUCKY GLASS
Profil
Naše poptávka firemního loga není zatím časově omezena a nemá žádné omezení,
které by grafikovi svazovalo ruce. Zajímají nás kreativní nápady mladých
grafiků a o tom, zda bude z čeho vybrat ten nejlepší návrh je zatím předčasné hovořit.

Požadujeme profesionální sadu formátů pro tisk i web, které otevře každá tiskárna
nebo studio. Jedná se o soubor logotypu v křivkách (nejlépe .eps formát,
který lze otevřít jak v Corelu, tak v Adobe Illustratoru či Freehandu)
a dále soubor v .jpg a .gif.

Děkujeme za užitečné připomínky, informace a kontakt na Dobré logo.
l007
Profil *
LUCKY GLASS
zda bude z čeho vybrat ten nejlepší návrh je zatím předčasné hovořit
Jestli Vám někdo nějaký návrh pošle, že?

nejlépe .eps formát
nemám ani Corel ani Adobe Ilustrator. Mám jen Callista a XnView. Tak když tak by to byl .gif

A oficiální stránky máte? Jde o to, že třeba dotyčný grafik by udělal stejné logo, jako už máte, tím pádem by musel být vyřazen a víte o co mi jde, nn?
J
Profil *
i007: A oficiální stránky máte - pokusem http://www.luckyglass.cz se snadno zjistí, že zřejmě mají :-)
LUCKY GLASS
Profil
Ano, to je správná adresa webových stránek firmy LUCKY GLASS,
ale výběr nového firemního loga s nimi již nemá moc společného,
protože firma řeší změnu celé firemní identity a web bude postupně
přepracovaný do nové podoby, protože ten stávající byl vytvořený
již v roce 2002 a je zastaralý.
V poptávce na začátku této diskuse jsme uvedli náš e-mail i jméno firmy
a nemáme co skrývat. Firma LUCKY GLASS potřebuje nové logo
a za ten nejlepší návrh, který vybereme zaplatíme autorovi 5.000 Kč,
to je vše.
rommy
Profil *
Naše poptávka firemního loga není zatím časově omezena a nemá žádné omezení
To znamená, že se na výsledek bude čekat neomezeně dlouho??? Asi by bylo vhodnější zadat termín, a buď do té doby něco přijmete anebo nepřijmete nic...ten kdo logo bude navrhovat, bude chtít vědět, jak jeho návrh dopadl a určitě nebude chtít sledovat půl roku, zda-li se ve věci něco událo.
LUCKY GLASS
Profil
Dobře, návrhy nového firemního loga LUCKY GLASS nám posílejte
do konce měsíce března 2007, kdy bude uzávěrka této soutěže.
Pokud si do tohoto termínu vybereme nové logo, zveřejníme zde
jméno výherce a zaplatíme mu slíbených 5.000 Kč.
Jestliže si do tohoto termínu žádné logo nevybereme,
potom tuto diskusi ukončíme a zaslané návrhy nikdy nepoužijeme.
michal acler
Profil *
hodne vtipne vlakno, bavim se jiz od uvodniho prispevku :) Takze, vazeny neznamy z Lucky Glass, pokud to s Vasi firmou myslite alespon trochu vazne, nepodaval byste inzeraty tohoto typu. Beru, ze mozna nejste zbehly, ale podat takovy inzerat a pritom nemit jasne podminky, to je vazne vtipne. Nejvice me vsak bavi to, ze spousta lidi si mysli, ze udelat dobry logotyp je otazka jednoho odpoledne a predevsim skutecnost, ze k jeho tvorbe stavi informace "LUCKY GLASS - výrobce křišťálových lustrů". Predtim, nez se logo zacne tvorit, mel by designer znat odpoved na nekolik desitek otazek typu co firma dela, kdo jsou jeji zakaznici, jak se na ne snazi pusobit, kde se bude firma a znacka nachazet za X let atp. Co me dostalo, byla informace o tom, ze se resi zmena cele firemni identity :D a proc probuh tohle nedela jeden clovek / studio? Jestli k tomu mate pristup, ze na X for hodite podobne inzeraty s tim "ty udelej tohleto, ty vizitky, ale pockej az ti dodame logo od jinyho cloveka, ty zas tohleto", tak se musim smat. Ne, takhle to vazne nejde.
LUCKY GLASS
Profil
Michal Acler z Handjoy? Docela by mě zajímalo, které logo přišlo na svět dříve, zda logo firmy DOBRÝ WEB
a nebo logo HANDJOY. Obě loga mají až podezřele stejný rukopis. Jsem rád, že jsem Vás pobavil, protože
smích je kořením života. Mě obě zmíněná loga také dost pobavila.
michal acler
Profil *
ano, z Handjoy, zname se? Kdyz maji podezrele stejny rukopis, nebude to tim, ze je delal jeden a ten sam clovek?;)) snazil jsem se sem konkstruktivne neco napsat, ale ocividne to nepadlo na ornou pudu. Ja totiz nechapu, proc firmy setri tam, kde se setrit nevyplati. Chapu, ze vytvoreni kvalitniho logotypu je mozna financne narocne, nicmene v dlouhodobem casovem horizontu se Vam investice vrati. Neznam strukturu lidi, co sem chodi, ale profiku tu mnoho nebude (nebo alespon tech, co delaji graficky design a maji na to treba papir / odpovidajici reference) [nehlede na to, ze profik se bude hodne osivat, vam udelat logo za 5000 Kc, mozna nastrel, jelikoz postupne z toho vykristalizuje to, ze vlastne po nem nechcete jen logo, ale i vizitky a razem tu nekdo na tech 5000 Kc bude drit pulku mesice - no offence ;)].
anonym
Profil *
Kto to chce urobit, tak to urobi. Kto to nechce urobit tak to neurobi. Tak tu pane Aclere konstruktivne nekodujte svoju vlastnu prezentaciu.
Railbot
Profil
michal acler
* Držte se tématu.
* Nepoučujte.
* Pokud je pro vás nabídka/poptávka nezajímavá, zdržte se hloupých komentářů.
* Totéž v případě, že vás něco pobaví, urazí, nebo zarazí.
* Pokud si chcete jen masírovat ego, učiňte tak prosím na jiném diskusním serveru.

Každé zbytečné slovo je ze zbytečné.
Vít Dlouhý
Profil
to Lucky Glass: Zkuste ještě www.vlastimilsvoboda.cz, rovněž odvádí skvělou práci. Investice do této formy prezentace firmy se Vám určitě vyplatí, koneckonců jste (nejen dle svých slov na webu) úspěšná firma.

Kreativní nápady mladých grafiků jsou jedna věc, ale profesionální logo má mnoho zákonitostí, které si práci profesionála skutečně vyžadují. Jak již bylo správně řečeno, rozhodně trvejte na tom, aby celou firemní identitu dělalo jedno(!) studio, jinak jsou to dvojnásob vyhozené peníze(!).

to agile: Ve většině toho, co jsi řekl, máš pravdu. Na mě to bohužel působilo poněkud arogantně. Jsme tu od toho, abychom radili a pomohli a ne abychom si honili vlastní ego na neznalosti druhých...
psyco
Profil
Platí tahle nabídka ještě? Logo můžu dodat včetně manuálu.
blba otazka
Profil *
A velikost loga?
Vít Dlouhý
Profil
psyco: No, nevím, jestli sem zadavatel po zkušenostech ještě zavítá - zkusil bych mu raději napsat přímo na e-mail. :-)
Ondra_xxx
Profil *
Vít Dlouhý:
Vyberete ten nejlepší? Jinými slovy, je jisté, že ze všech zaslaných návrhů jeden vyberete? Jaký je termín pro zaslání? Jaký je termín pro vyhlášení? Jaké jsou požadavky? Firemní barvy? Zkuste se raději obrátit např. na Dobré logo a věnovat tomu více času, za odpovídající peníze dostanete profesionální práci -- tohle budou jen vyhozené peníze.

Překvapuje mne, že zrovna profesionál vašeho ražení propaguje něco jako Dobrelogo. Jejich návrhy jsou hrozné, zde je krásně vidět síla dobrých kontaktů a známých jinak si nedokážu představit jak může získat ty projekty co tam má. Možná by měl pan Anfilov zůstat spíše a jen u BBDO. :)
Vít Dlouhý
Profil
Ondra_xxx: Přes e-mail jsem posléze doporučil ještě další subjekty, spíš než o konkrétní jméno/firmu mi šlo o princip.
domju
Profil *
logo udělat je docela jednoduché, ale...

někdy to jde hned, někdy se potí třeba i několik měsíců.

zákonitosti??? jaké???, mám dojem že všichni vykrádají všechny (někdy i sami sebe), kdysi bylo logo použitelné na štít a nejvýše nějaké tiskoviny, dnes logo musí být funkční na www, mobilech, tv, 3d reklamě, neonech atd.

pár log jsem dělal, a těch 5000 je tak opravdu za to, že se nějaké logo udělá bez dalších návazností, protože "on ten náš chlapec umí na počítači", tak proč bych platil, že :)

a vůbec je nejlepší ho udělat, alespoň z 15 barev ať si ho každý zapamatuje (je vhodné používat zlatou a stříbrnou, ať vidí že na to máme)

No a pak si někdo podá inzerát, potřebujeme udělat logo dáme za to 5000. A JEDINÉ KRITERIUM JE "PANU ŘEDITELI (MAJITELI atd.) SE LÍBÍ/NELÍBÍ...".

Má to ještě jednu rovinu - MY SE ROZHODNEME - kdo se to doví??? Inzerát může vidět docela dost grafiků/takygrafiků/někdo kdo umí v corelu/illustratoru - při počtu mailů přesahující počet 500-1000 opravdu si myslíte že můžete fundovaně rozhodnout? Odpovíte na všechny maily, co vám přijdou?

Nechci se nikoho dotknout, jen to berte jako úvahu :)
quinux
Profil
domju
Tak ty úvahy nedělej u starých vláken.
matthew13@azet.sk
Profil *
mam zaujem...... mail: matthew13@azet.sk
dsx
Profil *
matthew13@azet.sk
Trochu pozdě nemyslíš, mrkni na datum :-)
otázek
Profil *
docela by mě zajímalo, kdo a s jakým návrhem tedy vyhrál...
losak
Profil *
mě taky, pač na jejich stránkách žádný logo neni :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0