« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Halda
Profil
Jsem student z Brna a hledám nějakou stálejší spolupráci s někým kdo bude spolehlivý, zkušený anebo klidně v nějakém týmu a bude mi moct poskytnout za moje služby peníze ( něco jiného po dohodě).
Umím:
(x)html 5/5
css 4/5
design 3,5/5 (ale v něm se nejrychleji zlepšuji)
php 0,5/5
SQL 0/5
Referencí zatím moct nemám ale to co mám Vám zašlu po domluvě když budete mít zájem.
e-mail: m.halik@centrum.cz
ICQ: 298-299-941
anonym
Profil *
Zvládl by jsi implentaci redakčního systému dle vlastního výběru do již hotového nakódováneho návrhu?
quinux
Profil
Halda
Referencí zatím moct nemám ale to co mám Vám zašlu po domluvě když budete mít zájem.
Předveď je hned tady. Je tu spousta nabídek, myslíš, že potencionální zákazníci mají čas psát všem? ;)
marvas
Profil
Ty si myslíš o seve, že vieš CSS z 80%! A prečo potom neovládaš takéto jednoduché veci?

Ako povedal quinux vytiahni nejaké svoje referencie, že môžme pozerať tvoj XHTML kód, keď ho ovládaš na 100%.
Halda
Profil
Marvas: stará karta kámo, radši si víc spřístupni stránky.
Quinix: Kdybych sháněl klasického zákazníka tak je předvedu, ale teď mám k tomu své důvody pls toto už neřešte, ten kdo má opravdu zájem se podle mě ozve. :)
Halda
Profil
a ještě Marvas 5/5 = 80%-100% atd. nebudu ti to tu celé vypisovat :P
Yrrah
Profil
A co je tohle?
www.halda.unas.cz

To není reference? Já bych řekl, že jo. Není co dodat...
Halda
Profil
Není, to je moje hodně stará zchátralá stránka o kterou nepečuju skoro rok:( a od té doby jsem se hodně zlepšil nebo se snad člověk nemůže nic naučit za rok? když už má i trochu víc než základy? a nebojte už nepoužívám tabulkový layout ani rámcový(anebo že by:))))

P.S. tu stránku chci v budoucnu aktualizovat až ji aktualiznu tak vám dám klidně vědět:)
MichalekII
Profil *
hodně stará zchátralá stránka o kterou nepečuju skoro rok

Tak tohle mi nedá ...Poslední aktualizace 08/21/2006 09:06:51 ... hmm, rok :-D ...to mi nepřipadá jako rok kvalitních kodéru je nedostatek, ale to že umíš (snad) jen HTML je ale trochu málo a to, že se vnucuješ na diskuzích mě o tvích kvalitách je utvrzuje ;-)
Railbot
Profil
MichalekII
Mně to zase nedá a musím místo tebe použít trochu inteligence - to, že web aktualizoval obsahově "nedávno", neznamená, že ho aktualizoval i po "technické" stránce. Tudíž není vyloučeno, že v současné době už má jiné zkušenosti a takový web by řešil jinak. Zní to celkem pravděpodobně, nezdá se ti?

Navíc nikdo se tu nikomu nevnucuje. Pokud vím, tak se jen nabídl. Raději přestaň blbě rejpat a jdi dělat něco užitečného. Třeba se můžeš naučit text dělit na věty a používat tečky.
Halda
Profil
Dík za zástání, ta poslední aktualizace je udělána pomocí javascriptu kdy jsem se naposled podíval na zdroják a to jsem udělal naposled kvůli reklamě invia.cz
Jirin
Profil
Halda
Zverejni tu nejake ty reference tedy, pokud se ohanis, ze to je stare:-)
Lexter
Profil
Taky bych se přimluvil za reference, taková nabídka serióznímu zákazníkovy nic neřekne.
ObiSkyWalker
Profil
Halda
Kdybych sháněl klasického zákazníka tak je předvedu, ale teď mám k tomu své důvody
Stydíš se snad za své práce? Pokud tebou vypsané technologie ovládáš tak, jak jsi napsal, není přece důvod se schovávat.
Pilda
Profil
Podle těch stránek www.halda.unas.cz bych dal HTML tak na 0.5/5, nechápu jak můžeš po někom chtít aby tě vzal do týmu :/ Nebo spíš 0, protože to je stejně asi z nějalého editoru typu frontpage.
Halda
Profil
Mám jich málo a k těm které mám mám sáhodlouhé komentáře které se mi nechci psát, zveřejnění by vyvolalo z vaší strany ještě větší odezvu něž teď což nechci, chtěl jsem to sem dát nejradši jako inzerát bez zbytečných keců různých lidí. Jen taková otázka? co vás to zajímá snžím se kontaktovat zákazníka a ne Vás... což jste doufám pochopily. Pilda: hmm asi jsi nezažil dobu tabulkového layoutu když každý tabulkový layout odsuzuješ do editoru, je to moje vlastní výroba a na člověka který v té době začínal je to taková dřina ,když ještě neznal design udělat pomocí css
Aldred
Profil
Halda
Ano, a my se ti snazime poradit, jak toho zakaznika nejlepe najdes. Zel bohu, zda se ze nas vubec neposlouchas a odmitas nase nazory, coz uz neni nas problem. Pokud jen shanis zakaznika a nehces zadne reakce, tak vytvor vlakno a hned ho zamkni.
Jirin
Profil
Halda
Snazis se kontaktovat tym take, aspon to pises, ale takhle se ti asi nidko neozve, kdyz nevi co po tobe ceka. Aspon ja urcite ne:-)
Halda
Profil
Tak ok ukecali jste mě, zatím jsem udělal něco pořádného jen www.phoenix.kvalitne.cz ale jen kód a design je můj není to můj nějaký extra výkon:(. Tak a jestli se teď nikdo pořád neozve beru to na tebe Jarine budu se na tebe mračit půl roku:D
tiso
Profil
Halda - myslím že sa Ti podarilo presvedčiť ľudí čo sem písali že sa nemýlili...
Halda
Profil
Mluv pls jasněji proč, už jsem toho slyšel dost a snesu i víc
Jirin
Profil
Halda
pokud mohu mluvit za tisa - podivej se na kod, dal jsi is 5/5 - tohle je slaby 1/5 - <font > zancky a podobne vylomeniny, o smeantice moc ani nemluvit a validita je take v riti... Jeste se uc, kazdy jsme nejak zacinali;)
marvas
Profil
tohle je slaby 1/5
Keď to nerobil v nejakom WYSIWYG tak 1/5 je málo ja to vidím tak na 2,5/5.

Ten font si si fakt mohol odpustiť. A počul si už o sémantike alebo o validite?
Dosť slabé na to čo si o sebe uviedol.
Railbot
Profil
Zase taková tragédie jak to tady někteří prezentují to není. Když pominu užití tagu <font>, používání jednoho id víckrát, zadávání rozměrů do img v px, zbytečné inline styly, přeCLASSováno a používání nastylovaných divů místo nadpisů, tak je to pořád trošku na úrovni. 5/5 to opravdu nebude, ale 3/5 také ne.
Stačilo by pár úprav a nemusel by se za to nikterak stydět. Na validitu ať se klidně vyprdne, ale hlavně dá pryč doctype pro XHTML 1.1 a dá si tam přechodové XHTML.
org
Profil *
pro klienta neni dulezity kod, ale vzhled jeho web prezentaci. samozrejme nejak rozumne napsany kod musi byt, ale az zas tak prehanet clovek nemusi. inline style neni velka tragedie.

toto vse je jen pouhe vymysleni - ultra semantika, nepouzivat castecne ie hacky, px u img, preCLASSovani atd. blbost.
tiso
Profil
org - záleží od účelu webu... Pokiaľ zákazník iba chce mať web, tak potom sa dá s Tebou súhlasiť... Ale pokiaľ zákazník vie čo od webu chce tak už len z peknými obrázkami nepochodíš...
quinux
Profil
org
nline style neni velka tragedie, toto vse je jen pouhe vymysleni - ultra semantika, nepouzivat castecne ie hacky, px u img, preCLASSovani atd. blbost.
No až tak velká blbost to není. I dnes se setkáváme s datovými limity u webhostérů. Ať již přímo máš traffic omezen a víš to dopředu nebo to máš omezeno nesrozumitelným FUP. V tom případě ti jakýkoliv zbytečný class či div navíc může traffic razantně zvyšovat.

Jsou to jednoduché počty: když na výsledné stránce ušetříš 10kb tak si to vynásob kolik ušetříš trafficu při třeba jen 1000 zobrazeních stránky denně.
Railbot
Profil
org
Blbost je samozřejmě to, co píšeš ty. Dodržovat nějaká pravidla není velké umění a výsledek je o to lepší. Pokud to někdo neumí nebo je tak nešikovný, že mu to nejde, tak pak chápu, že kecá bláboly jako ty. Tvá neznalost je zřejmá, tak si ji prosím nech pro sebe a nedělej ze sebe hlupáka.
org
Profil *
Raibot - tve vyjadreni ja typicke pro lidi, keteri napisi v diskuzi odpoved na jakoukoliv reakci stylem: "jses lama, bez se ucit dal!..."
Ja samozrejme problematiku techto veci znam, a dodrzuji ji presne tak jak o tom mluvi tiso. Takze prosim, nedelej Ty ze sebe hlupaka a snaz se to cely brat s rezervou.

quinux - presne tak jak rikas Ty - na tom taky hodne zalezi, ale pokud delam pro klienta jen a pouze jednoduche stranky v xhtml tak potom uvodni stranka je velka od 3 do 10kb a podstranky nikdy nejsou vetsi nez 20% velikosti indexu.

a navic, treba predem vim kde prezentace pobezi a kdyz vidim prenost dat, ktery je omezen na 100GB mesic tak potom neni co resit a setrit 1 maximalne 2 kb je dle meho nazoru ne moc dulezite.

a take vse se odviji treba od toho jak velka prezentace je a co vse obsahuje - vetsinou pouzivam v php komprimovani vystupu coz zrychluji cas nacitani a take inline styly prenasim do jiz externiho souboru pro prehlednost a lepsi orientaci pri zmene treba velikosti fontu ( externi styl se stejne nacte takze ten styl nijak nesetri traffic )

Ja resim weby dle toho co po me klient chce - chce-li jen stranku, hezky vypadajici, kde bude O nas, Co delame, Reference a Kontakt a nic vic po me nechce a je mu jedno zda bude ve vyhledavaci ci ne. Tak to udelam "zfleku" s designem a kodovanim do nekolika dni.

Kdyz chce vetsi prezentaci a moznost menit vlastnorucne obsah - tak je to uz o necem jinem zde je treba vedet co bude menit, jak to chce menit, jak casto to bude menit, co tam bude cpat atd.

a kdyz prijde klient a rekne ja chci pekny webdesign, chci lepsi eshop a chci aby me nasli v seznamu, atlasu, centrumu a na google na prvni strance hledanych slov - tak toto je profesionalni prace, ktera se neudelaj za tyden ani za dva. Toto je minimalne na mesic a dalsi oprimalizace pro vyhledavace, seo url, propagace, registrace ve vyhledavacich, tvorba zpetnych odkazu, spravne a poutave napsany obsah, spravna semantika spraven napsane tagy kodu a hlavne validni vystup xhtml a dam si zalezet a udelam i validni css.

takze zde hraje velkou roli TO co klient chce, jak to chce, do kdy to chce a dalsi faktory, od kterych se pak odviji jak financni odmena za praci, kvalita me reference tak i to jak te onen zakaznik doporuci ostatnim !
quinux
Profil
org
Tvé vyjádření zase ukazuje na to, že když příjde klient, který o tom nemá ani páru tak ho v podstatě obereš. To, že chce jednoduchý web přece neznamená, že to odfláknu a nějak to zplácám do kupy. Tohle je dost neseriózní počínání.
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0