Autor Zpráva
Rokka
Profil
Chtěl bych se zeptat. Jak by se dala finančně ocenit taková jedna vytvořená MMSka. Když vezmete v úvahu, že operátor ji prodá cca za 30korun i víc. Nevim kolik jich přesně prodá, ale bude jich dost. Přemýšlel jste někdo nad tím?
org
Profil *
a co autorska prava ? mas povoleni ? jsem ochoten vytvaret za cca od 10,- / MMS

ICQ: 161823114
michal acler
Profil *
No tak predne jednu sms ti zadny operator nebo agregator contentu neveme, proto je tezke ocenovat jednu mms. Jak nemas balik vice mms, nikdo se s tebou bavit nebude. A jak si je ocenit? No normalne si spocitej, kolik nad tim stravis prace a jaka castka by byla adekvatni, abys mel z ceho zit. Potom vem v uvahu kolik firem chces oslovit a realne (sebekritika a nadhled je namiste!) odhadni, kolik z nich by o to mohlo mit zajem. No a pak rozloz celkovou castku mezi pocet moznych subjektu, ktery to od tebe koupi. Treba;) Ale obecne se to ridi nabidkou a poptavkou na trhu a ver, ze konkurence je vice nez velika. Jestli si o tom chces popovidat dal, nebo mas neco konkretniho, ozvi se mi na acler@handjoy.cz nebo na 74717836.
michal acler
Profil *
jedna oprava na zacatku: sms=mms
Lexter
Profil
Sakra vyděelávat si tvrobou MMS to mě tedy nenapadlo, fajn mám tu zálohu patnácti set obrázků, všechny je hodím do image resizer a zdar, mám vyděláno :D
markus
Profil *
Lexter a ja pak hodim odkazy na autory obrazku a prodelas :)))
Lexter
Profil
Lexter a ja pak hodim odkazy na autory obrazku a prodelas :)))

Áha, tak to me fakt nenapadlo. ovšem pravda to je pravdoucí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0