Autor Zpráva
Radim Hasalík
Profil
Stickfish, s. r. o., provozovatel obsahových serverů, internetových obchodů, výhradní distributor v oblasti informačních technologií se zaměřením na prodej serverů x86-64, síťovou infrastrukturu a bezpečnost rozšiřuje tým externích spolupracovníků.

Pro odborný server TBIZ.cz o informačních a komunikačních technologiích hledáme externí spolupracovníky a redaktory. Pozice je vhodná i pro studenty a absolventy. Spolupracovat se serverem ITBIZ.cz můžete také při zaměstnání.

Pro odborný server ITBIZ.cz o informačních a komunikačních technologiích hledáme externí spolupracovníky a redaktory. Pozice je vhodná i pro studenty a absolventy. Spolupracovat se serverem ITBIZ.cz můžete také při zaměstnání.

Náplň práce:
Externí redaktor připravuje a píše vlastní krátké zprávy, články, informace o akcích a další redakční texty podle dohody s šéfredaktorem. Jako zdroj informací pro své články využívá tiskové zprávy, magazíny, informace od firem a články na internetu.

Odměna:
Odměna je vyplácena na bankovní účet autora vždy 15. dne následujícího měsíce honorář v rozmezí od 350 – 700 Kč za každý článek. Odměna je závislá na kvalitě a čtenosti článku.

Požadujeme:

znalost oboru informačních a komunikačních technologií (IT)
znalost oboru telekomunikací a internetu výhodou
přístup k internetu
spolehlivost a pečlivost


Výhodou:

zkušenosti se žurnalistikou a psaním článků
znalost anglického jazyka


Nabízíme:

jistotu stabilní a rostoucí firmy
zajištění novinářského průkazu od Syndikátu novinářů
získání nových zkušeností
pravidelný měsíční honorář podle počtu článků
bonusy za čtenost článků


Pokud vás tato externí pozice zaujala, kontaktujte prosím šéfredaktora odborného serveru ITBIZ.cz. Pošlete prosím svůj strukturovaný životopis, krátkou informaci o sobě, svých zájmech a znalostech informačních technologií. Jestliže jste s některým médiem spolupracovali, pošlete prosím ukázku vašeho článku.

Kontakt:

Radim Hasalík, šéfredaktor
radim.hasalik@itbiz.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0