Autor Zpráva
jeeff
Profil *
Dobrý den, prosím o nabídku!

Nejprve - tato nabídka je finančně ohodnocená!
Problém spočívá ve vytvoření galerie v php a v MySQL. pouze kódy!Nebo dle domluvy. Nabídněte.

( Nástin - na 1stránce) - náhled obrázku(mini)(album1) a vedle popis s odkazem na další obrázky (do album1)(miniatury a možnost zvětšení)

Popis by se mohl po přihlášení editovat a bylo by možno přidávat nebo mazat obr. ( přes FTP, nebo web)
Možnost přidávání galerií. atd (vyhledávání-třeba). Děkuji za Vaše nabídky.
Pouze pro slušné jednání. Pěkný den
Kontakt : jeeff@centrum.cz
Meldo
Profil
Dobry den,

ponukam vytvorenie galerie presne podla Vasej predstavy za cenu okolo 4500 kc.

mail: meldo[zavinac]meldo.sk
icq: 290 216 467
Nox_lbc
Profil
ponukam vytvorenie galerie presne podla Vasej predstavy za cenu okolo 4500 kc.

Tak to si radši najděte open-source řešení ...

To samé bych asi doporučil i "jeeffovi", vyjde to levněji, rychleji a zaplatíte někomu jen za instalaci systému ... jinak cenu bych podle sebe odhadoval na 6000 až 8000 Kč
wafle
Profil *
zdravim,

pred nejakou dobou jsem nejaky takovy podobny system delal, tak by teoreticky stacilo jenom upravit.

cena okolo 4000,- kc.

email: vasek@freshbros.cz
icq: 306-914-800
souki
Profil
Tak já nabízím 4000Kč.... Ukázka na požádání, email soukup.petr(točeňák)gmail.COM
richofr
Profil
Můžu nabídnout řešení které běží na ivanna.cz, je k němu samozřejmě i administrační sekce . Není problém jakkoliv upravit podle vašich představ, kdyžtak napište na richofr@seznam.cz případně na icq 221 346 755.
cuker
Profil
Myslim ze takisto mam pre Vas vyhodne riesenie.. Ak ste si este z tychto ponuk nevybrali, napiste mi prosim na ICQ: 134 538 858
jeeff
Profil *
Všem děkuji za nabídky. Takovou odezvu jsem opravdu nečekal.
Zároveň se omlouvám všem, kterým jsem neodpověděl, ale již je VR ukončeno. Třeba v příštím projektu. Děkuji a ať se Vám daří.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0