Autor Zpráva
miro852
Profil
Hledám někoho, kdo je ochoten nainstalovat joomlu (popr. lepší RS) na server + ukázat mi také nekteré věci kterým nechápu. Odměna 300Kč, práce na pár hodin.

Taky znám joomlaportal.cz nebo joomla.sk, studoval sem to, ale jsou u mne ješte medzery.

Kontakt sem nebo na moje ICQ
xxares
Profil *
Inštaluješ Joomlu 1.0.12 alebo 1.5Beta?

Odporúčam používať výlučne 1.5Beta - je stabilná a nebudeš mať problémy s prechodom. 1.5 už nie je kompatibilná so staršími verziami, má nový šablónovací systém založený na XML, nefungujú v nej staršie komponenty, pluginy ani moduly(u každého je nutné upraviť inštalačný XML súbor). Taktiež zabudni na CP-1250 alebo ISO 8859-2 Joomla 1.5 podporuje jedine kódovanie UTF-8.
Worker
Profil
Inštalujem Joomlu 1.0.12 so slovenskou administráciou, alebo JoomlaMCZ 1.0.11 s českou administráciou. Obe verzie sú stabilné a overené.
Nie však na free hosting.
Viď ponuku na mojich stránkach.
info zavinac zh.sk
Lexter
Profil
Instaluju ti jomlu jakou chceš zcela zdarma. Celá práce je pouze v tom nahrát ten giga balík na ftp. zadání údajů je věc na pár minut.

http://portfolio.ljt.cz
miro852
Profil
Rad bych 1.5 beta

Lexter: Ano k instalaci sem se i já dostal, ale spíše to potřebuju dostat do "chodu" stránky na kterou joomla pracuje
miro852
Profil
Nabidka jeste plati.......
Lexter
Profil
Lexter: Ano k instalaci sem se i já dostal, ale spíše to potřebuju dostat do "chodu" stránky na kterou joomla pracuje

Jak to myslíš? Jomlu (třeba) nainstaluješ a od tý doby je v chodu jako stránka.
miro852
Profil
Myslim to tak abych dostal ten-kteryclanek nebo obrazek na misto kde chci, to neumim nastavit
alešek
Profil *
Myslim to tak abych dostal ten-kteryclanek nebo obrazek na misto kde chci, to neumim nastavit

jsem na SKYPE chat "almicom". Tam se dohodnem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0