Autor Zpráva
Skeleton
Profil *
Zdravím, i když se v této rubrice jedná především jedná o zakázky,co se týče tvorby webu, já bych se Vám chtěl nabídnout jako střihač. Pokud máte nějaké rodinné video,klip či amatérský film a nemáte nikoho, kdo by Vám jej nastřihoval, ozvěte se na PetaBlack@seznam.cz .
Skeleton
Profil *
Chci se omluvit,blblo tady připojeí a tak se zde mé téma objevilo 3 krát, omlouvám se.
Dredie
Profil *
Ja zrovna jedno striham, takze asi nee :) v cem delas?
Skeleton
Profil *
Adobe Premiere Pro ...alespoń prozatím
souki
Profil
Přibližné ceny?
Dredie
Profil *
Skeleton: jo v tom delam taky, celkem prijemny programek :)
Skeleton
Profil *
Tj,dá se,rád bych ale skočil do dvojky a taky bych rád začal s After Effect. Souki,záleží na délce videa,ale dalo by se dohodnout. O co by šlo? O klip či film?
Dredie
Profil *
skeleton: jj afftery jsou kruty, delam v 7.0 pro a polde me je to nejvychytanejsi soft od adobe kterej znam - co interfacu, prace v nem atp. tyce... premiere pro 2.0 je hodne podobnej, ale afftery jsou jeste trosku dotazenejsi
Dredie
Profil *
skeleton: jj afftery jsou kruty, delam v 7.0 pro a polde me je to nejvychytanejsi soft od adobe kterej znam - co interfacu, prace v nem atp. tyce... premiere pro 2.0 je hodne podobnej, ale afftery jsou jeste trosku dotazenejsi
Skeleton
Profil *
To s tebou nemůžu nesouhlasit
Skeleton
Profil *
Škoda,že tu není nikdo,kdo by měl zájem něco nastřihat ...
roberta
Profil
Skeleton
toto fórum je o tvorbe webu. ľudí tu väčšinou nezaujíma strih videa, ale niečo iné. možno treba skúsiť iné fórum.
dredie
Profil *
roberta - ale muze to obcas souviset, treba ja after effecty pouzivam pro animace do flashe na web a aftery od premieru nemaji o moc dal, da se to pouzivat vsechno dohromady :)

Nicmene je fakt, ze lepsi forum je na www.grafika.cz - sekce digitalni video

D.
roberta
Profil
dredie
občas áno, ale väčšinou nie :)
Martin Kuželka
Profil
Diskuze není chat, tak to, prosím, respektujte.
Skeleton
Profil *
respekt
Skeleton
Profil *
s tou grafikou mám trochu problém se tam dostat ... je asi třeba být zaregistrován,že ano? Ale proč to mají tak složitý,že po mě chtějí adresu a tak?
mbskot
Profil *
Caffte,
taktiez sa venujem strihu videa (robil som skolsku superstar, nejake 2-3 klipy pre kamaratov), doteraz som robil vo Virtualdube, Pinnacle, AP 2 PRO, a mozem povedat ze zatial najviac sa mi osvedcil VirtualDub (korekcia videa) a AP na strih videa.. Pinnacle je celkom prijemny program az na to, ze je velmi nestabilny, caste chyby pri renderi(hlavne pri efektoch prechodu jedneho videa do druheho a sice ma rozne nastavenia kvality obrazu, vysledok renderu v pinnacle sa nikdy nevyrovna renderu vo Virtualdube, alebo AP.. S AP mam problemy ked donho vlozim nejaky DivX alebo XviD, tak mi len pusti zvuk, obraz nejde.. Vedel by mi niekto s tymto pomoct?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0