Autor Zpráva
Happy
Profil *
Zdravím všechny přítomné,
poptávám výrobu hlavičky pro svůj firemní web (rozměry cca. 760 x 110 - lze upravit), obor a podrobnosti sdělím případnému zájemci - individuální dohoda.

Web i shop jsem mordoval sám (opensource), takže si vážím práce i času zůčastněných a jsem samozřejmě ochoten zaplatit "odpovídající" částku. S grafickým editorem nejsem zrovna kamarád.

Určitou představu mám, ale fantazii se meze nekladou, mám ovšem zájem o profesionálně odvedenou práci - o bastl jako jsem si udělal sám nestojím.

Kontaktovat mě můžete na ICQ: 214739292 nebo na mailu: legaly (at) tiscali.cz
K mání budu dnes večer a pak prakticky kdykoliv.
Platí do odvolání poptávky.

Díky!
l007
Profil *
Happy
pro svůj firemní web (rozměry cca. 760 x 110 - lze upravit),
760 x 110 ?? čeho kilometrů?

Jinak hoď link, abychom se tady mohli pokochat tím, co si jak říkáš "spatlal".
Happy
Profil *
I007: kdybych chtěl hodit link, udělal bych to rovnou - nemyslíš?!

Jinak všem děkuji za nabídky, přímo mě to zavalilo - nestíhám ani všem sólo odpovídat (i když se snažím), přeci jen mám i práci, kterou za mě nikdo neudělá.

V tuto chvíli minimálně pozastavuji svou poptávku, nabídek je už dost a věřím, že si vyberu (je z čeho), jen toho budu potřebovat ve finále víc než jen hlavičku a ani spolupráci do budoucna nevylučuji - takže o to víc musím přemýšlet s kým do toho půjdu.

Takže zatím stop, omluva pro ty, kterým jsem ještě nestihl odpovědět - definitivní stop oznámím až budu mít hotovo - přeci jen žijeme v čechách.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.