Autor Zpráva
Kimi
Profil
Pracuji ve firmě zabívající se tvorbou webových stránek, protože sháním čistě vlastní reference, vytvořím webové stránky zcela zadarmo! Zatím mám jen jednu čistě svojí referenci na www.rebelfashion.cz, jinak spolupracuji na tvorbě mnoha projektů ve firmě, kde pracuji jako grafik. Máte-li zájem, pište mi na info.web@seznam.cz. Stránky píšu v php a MySQL, používám DHTML, HTML, CSS.
Olga
Profil *
Dobry den,

Nasla jsem vas kontakt na internetu kde nabizite prace. Ja mam web www.mikropigmentace.cz, a bude potrebovat stranky doladit. Musim dodat videa, linky atd. Jestli to zvladnete, to muzeme domlouvit se na novych webstrankach. A mikropigmentace pak muzete pouzit jako reference. Co vy na to?

Prosim zavolejete na 774 456 256


Novotna Olga
Eva Filipova
Profil *
Dobrý den,

od září si otvírám s.r.o. Jde o pozvolný projekt, který bych ráda prezentovala i na internetu. Zarezervovanou doménu již mám. Vzhledem k tomu, že webove stranky si nejsem schopna zajistit sama, vaše nabidka mě velice oslovila. Předpokládám prodej nejen na českém trhu, z tohoto důvodů bych chtěla web. stránky cca v 8 jazycich. Překlad si samozřejmě zajistím. S použití našich webových stranek pro Vase reference v případe spolupráce samozřejmě souhlasim. Jednalo by se o prezentaci oblečeni.

mail: filipovaeva@hotmail.com
tel.Lucie Drahosova 728465818

Za odpověd předem děkuji Eva Filipova
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0