Autor Zpráva
macco
Profil
ahojte. potrebujem referencie. urobim graficke navrhy stranok, logo, ikony a pod.
roberta
Profil
macco
počuj, už ti niekoľko krát napísali, že by bolo vhodné, aby si ukázal nejaké referencie. je pre teba problém zaregistrovať sa na nejakom free hoste a ukážky prác dať tam? bez referencíí sa ti väčšinou nikto neozve... veď si urob nejakú reklamu a keď tvoje práce budú stáť za to, tak ti zaručujem, že nebudeš stíhať "kresliť" :)
Napster_Eddy
Profil
Tak mi napiš na ICQ a dohodnem se .. :)

Edit: Můj mail: EddyPSman@seznam.cz
macco
Profil
Tak mi napiš na ICQ a dohodnem se .. :)
posli mi mail adresu. som dlho v praci a tu icq nemozme pouzivat. dik.
macco
Profil
kludne dajte temu a poslem vam navrh.
adek
Profil
Ahoj taky bych měl zajem o ty stránky, kdyby si mohl muj mail je mroskac(at)seznam(dot)cz Diky moc
Plaváček
Profil
macco

Chápu, že každý musí nějak začít. Ale tvé příspěvky začínají zavánět spamem. Proč prostě nesedneš ke klávesnici, neuděláš ukázkový web a neukážeš, co umíš? I obyčejný pekař musí udělat totéž, jinak si u něj koupí pečivo maximálně fanatický optimista.
macco
Profil
adek: ake stranky? firemne? osobne? robim len navrhy. nekodujem...
macco
Profil
tu su dve ukazky: http://www.macco10.szm.sk
James_Scott
Profil
to adek: pokud budes chtit nakodovat tu sablonu,klidne to udelam :) ..pokud to budou staticke stranky
Railbot
Profil
James_Scott
Tak ono můžeš nakódovat i dynamické stránky...HTML/CSS, o tu dynamiku se už postará někdo jiný. Takže se neboj dynamických stránek, i ty musí mít základ v html a css ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0