Autor Zpráva
Lexter
Profil
Asi mě za to sežerete, když sem píšu něco, co by někdo dělal zdarma, ale co snad mě uskřípnete jen hrdost.

Hledám nové lidi pro přispívání na http://webgrafika.ljt.cz/ . Jak autory, tak by se mi i velmi hodil textař, který by dával našim článkům jistou formu, opravoval některé chyby.

Stejně jako redaktoři na webu to děláme jen když máme čas a taky dost pro zábavu při vymýšlení článků, tak kdyby se někdo chtěl zapojit, velmi rádi ho uvítáme.

Kontakt:

zde v diskusi, info@ljt.cz
jo jo
Profil *
A nemohol by som len opravovať chyby ?Vím i po česky.
Lexter
Profil
A nemohol by som len opravovať chyby ?Vím i po česky.

Samozřejmě že by jsi mohl, velmi by nám toto pomohlo. Prosím napiš mi na info@ljt.cz nick pod jakým chceš regnout, něco málo o sobě a kontakty na tebe pro sekci autoři. odešlu ti nazpět kroky pro registrování
Railbot
Profil
Lexter
Nechat si dělat korekturu od prvního kolemjdoucího a ještě ke všemu od slovenského kolegy, to je tedy terno.
habendorf
Profil
Railbot: asi tak :o)
Lexter
Profil
Railbot
habendorf

A vy si myslíte, že to budu (ty opravy) hned publikovat a že nemám zálohy? Vážně trošku soudnosti by jste ode mě mohli čekat.
habendorf
Profil
A vy si myslíte, že to budu (ty opravy) hned publikovat a že nemám zálohy?

Já si nic takového nemyslím ani jsem nic takového neřekl. Ale Railbot to vystihl hezky.
Lexter
Profil
Ale Railbot to vystihl hezky.

Ano řekl to hezky a vyznělo to přesně tak jak jsem napsal. Takže myslím že další reakce nejsou potřeba, snad je každému jasné, že opravy a nové publikace nepůjdou hned do oběhu ale ke schválení všemi autory webu. ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0