Autor Zpráva
xHire
Profil
Dobrý den,
hledáme kodéra (XHTML + CSS), který se "vyzná" a píše "hezký" kód (neuznáváme trápení se s CSS hacky a psaní pouze jednoho společného CSS souboru => větší pohodlí). Jde o dlouhodobou placenou spolupráci. Výše odměny je o dohodě. Zkušební koding placený není, všechny další ano. Můžete posílat i své reference.

Pokud by se našel člověk "dva v jednom" (kodér i webgrafik), tak také přivítáme, ale velmi záleží na referencích (příp. zkuševní práci).

Nabídky (a dotazy) můžete zasílat na e-mail prace (zavinac) digiservis (tecka) cz.
habendorf
Profil
neuznáváme ... psaní pouze jednoho společného CSS souboru

Co je špatného na jednom css souboru?
xHire
Profil
Psaní jednoho CSS souboru pro všechny prohlížeče je celkem pracné a nemusí být 100 % spolehlivé (což se ostatně nedá říct snad o žádném řešení), ale daleko čistší řešení je pouhé ošetření anomálií speciálními CSS soubory (momentální řešení - ve vývoji máme vlastní, které vše bude řešit dynamicky, ale to je zatím ještě předčasné rozšiřovat ;-)). Kdežto při používání CSS hacků se výsledný kód znepřehledňuje a snáze se tu "vyrobí" chyby..
Martin
Profil
Pro koho by případný zájemce pracoval?
xHire
Profil
Pardon, zapomněl jsem uvést. Pro společnost Chimera system s.r.o.
wimstr
Profil
Je nutné mít nějaké vzdělání, praxi aj...?
xHire
Profil
Na vzdělání nezáleží, nutná je pouze praxe v kódování (XHTML + CSS), ale nepožadujeme její prokazování např. na referencích apod.
habendorf
Profil
Kdežto při používání CSS hacků se výsledný kód znepřehledňuje a snáze se tu "vyrobí" chyby..

Já taky nemluvím o hackách. Kdo umí, nepotřebuje pět css souborů :o)
Petr Tichý
Profil
xHire
Pro mě je to velice lákavá nabídka. Poslal jsem Vám e-mail.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0