Autor Zpráva
Marra
Profil *
Nabízím kodování XHTML / CSS / PHP a MySQL - spíše jednorázové projekty, nebráním se ani dlouhodobější spolupráci. K dispozici mám i vlastní CMS, po domluvě možnost implementace.
Kontakt: [url=mailto:zvonek@zlinskykraj.net]zvonek@zlinskykraj.net[/url]
Napster_Eddy
Profil
A co nějaký reference?
Marra
Profil *
Napster_Eddy: Jak je libo :-) www.pretorien.cz
Railbot
Profil
Stranku nelze zobrazit kvuli chybe nebo nedostupnosti serveru
Kvalitní reference.
Lexter
Profil
Hezká reference, jen mi vadí, že asi do večera budu vidět před očima oranžový kruhy.....
Railbot
Profil
Lexter
Možná se mi to zdá, ale nějak ti narostl hřebínek. Grafiku kritizuješ kudy chodíš a nic moc konstruktivního. Tak se snaž, abys nedopadl jako já. Jen prudím a nic kloudnýho ze mě ne a ne vypadnout :))
Lexter
Profil
Možná se mi to zdá, ale nějak ti narostl hřebínek. Grafiku kritizuješ kudy chodíš a nic moc konstruktivního. Tak se snaž, abys nedopadl jako já. Jen prudím a nic kloudnýho ze mě ne a ne vypadnout :))

Hřebínek mi myslím nenarostl :) Nosím culíka :). Já napsal že je to hezká reference, ale nebyl bych to já kdybych k nějaké té chvále nehodil i nějakou tu špínu :). Ovšem takový jsem byl vždy.....

Stranku nelze zobrazit kvuli chybe nebo nedostupnosti serveru
Kvalitní reference.


Taky hezky popichuješ :)

Jsi můj vzor :D

nic moc konstruktivního

To bych ovšem neřekl. z mých odpovědí je jasné, co by se dalo změnit.
Hyna
Profil
Po grafické stránce hezké, ale o to tady přece nejde, když nenabízí služby grafika.
V kódu je strašně pře<div>ováno, úplná absence nadpisů, totálně zbytečné použití tabulky na rozdělení obsahu. Při vypnutých obrázcích naprosto nepoužitelné menu. Obrázky šipek v menu jednoznačně přes css.

EDIT: Omlouvám se za OT, tohle vlastně není v kritice :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0