Autor Zpráva
čerfotoč
Profil *
Dobrý den,
hledám redaktory na nový web http://tutorialy.mp305.com. Potřebujeme redaktory následujících sekcí:

* HTML
* CSS
* Java script
* PHP & MySQL
* C++
* Python
* Delphi
* Pascal
* Visual Basic
* ASP
* Game Maker(GM)

Photoshop

* Photoshop - Webdesign
* Photoshop - Ostatní

Ostatní grafika

* PixelArt

Hry

* Sportovní
* RPG
* Strategie
* Střílečky
* Závodní
* Simulátory
* Srandovní
* Ostatní

Další

* Recenze knih
* Ostatní

Jako kompenzace by byla ikonka(88x31) na našem webu. Stačí když alespoň 1x/3měsíce napíšete článek.


Kontakt:
email: cerf.mp305@seznam.cz
ICQ: 230-731-668
Skype: psuska007

Díky za všechny nabídky.
Fejtis
Profil
Když jsem ten váš web během pár vteřin přelítl, řikám, že nemám zájem.
Lexter
Profil
Další pokus o druhé porgramujte.cz - velká konkurence, držím palce, ale nevěřím.
Rico89
Profil
Je nějaké finanční ohodnocení? :)))
Manq
Profil
Takže o5 přidána nová sekce "Python".Sehnal sem člověka, kterej by možná udělal seriál o Pythonu. Zatím ještě není napsaný na seznamu. Vidím že se nám web začíná pomalu, ale jistě rozrůstat.

1. díl nového seriálu o příkazech databáze MySQL. V tomto díle se budeme zabývat těma nejjednodušíma příkazama MySQL.

Další důvod proč k vám nechci, neprofesionálnost ! pište česky !
čerfotoč
Profil *
Další důvod proč k vám nechci, neprofesionálnost ! pište česky !
Hele, je mi 12, je to můj první větší projekt, a chcu z toho udělat dobrej web. A nebudu si hrát na nějakýho profíka. ALe jinak dík za komentář.

Je nějaké finanční ohodnocení? :)))
No jediný co nabízím je ikonka(88x31) na našem webu. Na finanční ohodnoceni nemám prachy.(je mi 12let:))))

Další pokus o druhé porgramujte.cz - velká konkurence, držím palce, ale nevěřím.
Máš pravdu, ale teprv sem ten web rozjel, jen počkej za pár let:)))ale stejně "vyzkoušet se má všecko".
Plaváček
Profil
čerfotoč

Dobře, my pár let počkáme.

Stejně se ale nemohu zbavit pocitu, že takových webů je už dostatek a z hlediska úspěchu do budoucna bych sázel spíš na web specializovaný na jedno téma. Navíc tolik kvalitních redaktorů, kolik požaduješ, prostě v Čechách k dispozici není a ti opravdu dobří dílem nemají čas nebo jsou dobře honorováni jinde.

Ale palce ti držet mohu, i když podobných hurá projektů už jsem viděl dost a všechny skončily v digitálním pohřebišti.
Manq
Profil
čerfotoč
Hele, je mi 12, je to můj první větší projekt, a chcu z toho udělat dobrej web. A nebudu si hrát na nějakýho profíka. ALe jinak dík za komentář.

nesváděj to na věk, takové chyby jaké tam máš by neudělal ani 10letý... zkontroluj si to po sobě, než to dáš na Internet
one_k
Profil
čerfotoč
Jsem zvedavy jak bude pokracovat serial o C++, pokud jsem dobre pochopil - je ti 12 let a vrhnul jsi se na sousto, na ktere si jentak nekdo netroufne.
Zatim to vypada, ze spis svyma slovama prepisujes odjinud.
Nic proti, ale moc neverim tomu ze se dostanes dal nezli k zakladnim pojmum.
Samozrejme se za tebou muze skryvat genialni programator.
Zajimalo by mne pro jakou cilovou skupinu chcete psat?

P.S. v odkazech ,ate prebytecnou tecku -> http://tutorialy.mp305.com./articles.php?id=3
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0